Skeletoniste Priedulēna paliek soli aiz pjedestāla pasaules junioru čempionātā

Skeletoniste Lelde Priedulēna sestdien Altenbergas trasē, Vācijā, ieguva 4.vietu un palika bez godalgas pasaules junioru čempionātā, liecina organizatoru informācija. Pēc pirmā brauciena Latvijas sportiste bija trešajā pozīcijā, ko viņai tomēr neizdevās noturēt.

No laureātu trijnieka Priedulēnu šķīra 0,18 sekundes. Pārliecinoši uzvarēja vāciete Žakelīne Lellinga, kura divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 55,82 sekundēm. Sudraba medaļniece Maksi Justa savai tautietei zaudēja 2,06 sekundes, bet uz pjedestāla bronzas pakāpiena otrajā braucienā pakāpās austriete Karina Maira, kuru no Justas šķīra 0,08 sekundes.

Priedulēna otrajā braucienā uzrādīja piekto rezultātu, kas 12 braucēju konkurencē liedza saglabāt vietu laureātu trijniekā.

Junioriem puišiem 9.vietu ieguva Ivo Šteinbergs, no uzvarētājiem divu braucienu summā atpaliekot 3,49 sekundes. Zelta medaļas par vienādu rezultātu 1:53,27 saņēma vācietis Kristofers Grothērs un Krievijas skeletonists Ņikita Tregubovs. Startēja 18 sportisti.

Juniori bobslejā sestdien sacentīsies divnieku ekipāžās, bet svētdien medaļas sadalīs četrinieki.