Oskars Melbārdis debitē bobslejā... pie TV ekrāna
Bobslejists Oskars Melbārdis, kurš kopā ar Jāni Strengu olimpiskajās spēlēs Phjončhanā izcīnīja bronzas medaļu un šogad ir izvirzīts Latvijas gada balvai sportā vairākās nominācijās, šo sezonu pavada ārpus bobsleja. Kā pats atzīst – sakārto ķermeni un galvu. Toties šogad viņš pirmo reizi dzīvē noskatījies bobsleja sacensību translāciju no sākuma līdz  beigām un pamanījies arī debitēt sporta komentētāja lomā kopā ar Māri Rīmeni.
Uz Latvijas populārākā sportista titulu labākas izredzes piecu sporta veidu pārstāvjiem
Balsojumā par gada populārāko sportistu Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv labākās pozīcijās izvirzījušies seši atlēti - motokrosa braucējs Pauls Jonass, svarcēlāja Rebeka Koha, bobslejists Oskars Melbārdis, autosportists Reinis Nitišs, tenisiste Anastasija Sevastova un vēl viens motosporta pārstāvis Kaspars Stupelis (nosaukti alfabēta secībā).
Kamaniņu sporta veterāns Ķuzis saņems balvu par mūža ieguldījumu
Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņems kamaniņu sporta veterāns Valdis Ķuzis, kurš savulaik augstā līmenī startēja kā sportists, bet pēc atlēta karjeras noslēguma gūto pieredzi lika lietā prasmīga mehāniķa amatā, otrdien informēja Latvijas gada balvas sportā organizatori. 73 gadus vecais Ķuzis ir arī starptautiskas kategorijas tiesnesis.
Iemesli, kādēļ Jeļena Ostapenko varētu kļūt par gada populārāko sportistu
Jeļenai Ostapenko sezonas beigu posms pagāja apcerīgākā noskaņojumā, jo galvenais tenisistei bija sadziedēt traumu, lai janvārī uzreiz spētu ielēkt lielo turnīru apritē. Arī aizejošajā gadā Ostapenko bija panākumi, ko ar lepnumu ierakstīt savā sportistes CV. Martā pirmoreiz Latvijas tenisa vēsturē sasniegts TOP 5 pasaules rangā, vasarā prestižajā Vimbldonas čempionātā 21 gadu vecā spēlētāja iekļuva pusfinālā, bet "Premier" turnīru līmenī martā spēlēja finālā Maiami. Nozīmīgs spēks Jeļena ir Latvijas izlasē, kas ar viņas palīdzību atgriezusies Pasaules grupā Federācijas kausa izcīņā.
Izvēlies savu gada populārāko sportistu un nobalso šeit
Latvijas gada balvas sportā šogad pasniegs 17 nominācijās un laureātus izvēlēsies dažādas žūrijas, bet viens apbalvojums būs īpašs, jo tā ieguvēju noteiks līdzjutēji, tātad katrs, kam nav vienaldzīgi atlēti, kas pārstāv mūsu valsti uz pasaulē lielākajām sporta skatuvēm. Ikviens ir aicināts portālā lsm.lv nobalsot par gada populārāko sportistu, kura sasniegtie rezultāti un attieksme ir raisījušas vispozitīvākās emocijas, kas saviļņojušas līdz sirds dziļumiem.
Iemesli, kādēļ Reinis Nitišs varētu kļūt par gada populārāko sportistu
Reinis Nitišs aizvadītajā sezonā kļuva par Eiropas rallijkrosa čempionu "Supercar" klasē, kas vēl nav maksimums, ko 22 gadus vecais jēkabpilietis gribētu sasniegt. Tomēr uzvara kontinenta meistarsacīkšu ieskaitē komunikablajam latvietim ļāva atgūt cīņassparu un optimismu par nākotni, lai karjeras turpinājumā pieņemtu vēl lielākus izaicinājumus. Uzvaras trijos no pieciem Eiropas čempionāta posmiem, tostarp septembrī Rīgā, ir nopietns pierādījums Reiņa meistarībai un augstākā līmeņa pilota prasmēm.
Jaunākie
Interesanti