«Ziedot.lv» vadītāja: Ar lielo atbalstu ukraiņu bērniem esam parādījuši cilvēcību un iejūtību

Latvijas sabiedrība ar lielo atbalstu Ukrainas kara bērniem, labdarības maratonā "Dod pieci!" saziedojot rekordlielu summu, ir parādījusi savu cilvēcību un iejūtību. To intervijā Latvijas Radio sacīja labdarības organizācijas "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

"Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Viņa sacīja, ka lielais atbalsts ukraiņu bērniem labdarības maratonā "Dod pieci!" liecina arī par to, ka Latvijas cilvēki un uzņēmumi ir ļoti sirsnīgi un atsaucīgi.  Mums visiem sāp tas, kas notiek Ukrainā un ar tās cilvēkiem. "Tas ir tas iemesls, kāpēc mēs esam bijuši dāsni, ziedojot tik ievērojamu summu," lēsa Dimanta, norādot, ka bērni karā parasti cieš visvairāk.

Dimanta sacīja, ka tie, kas nav paspējuši ziedot ukraiņu bērniem, bet vēlas to izdarīt, var to paveikt līdz Zvaigznes dienai, 6. janvārim. Par daudz atbalsta nebūs, sacīja "Ziedot.lv" vadītāja, norādot, ka šobrīd vēl nevar pateikt, vai ar saziedoto summu pietiks visu pieteikumu apmierināšanai, jo katrs gadījums ir skatāms individuāli.

Līdz šim ir saņemti 500 palīdzības lūgumi.

"Sirsnīgs paldies. Mēs esam parādījuši sirsnību un iejūtību," sacīja Dimanta, uzsverot – lai arī saziedotā summa ir rekordliela "Dod pieci!" vēsturē, jāņem vērā arī tas, ka Ukraina un tās cilvēki patlaban piedzīvo Eiropā lielāko traģēdiju pēdējo 70 gadu laikā.

KONTEKSTS:

Ceturtdienas, 22. decembra, vakarā noslēdzies labdarības maratons "Dod pieci!", finišējot ar akcijas vēsturē lielāko ziedojumu summu – 804 384 eiro. Līdz dienas beigām bija saņemti vairāk nekā 500 palīdzības pieteikumi ukraiņu bērnu un jauniešu atbalstam Latvijā. Turpināt ziedot ukraiņu bērnu un jauniešu atbalstam varēs līdz Zvaigznes dienai 6. janvārī.

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad notika no 16. līdz 22. decembrim un ir veltīts Latvijā nonākušo ukraiņu bēgļu bērnu atbalstam. Veselu nedēļu Radio 5 – Pieci.lv dīdžeji 24/7 režīmā raidīja no īpašas stikla studijas Doma laukumā Rīgā, kur atskaņoja ziedotāju izvēlētās dziesmas, dalījās ar cilvēku pieredzes stāstiem un ekspertu viedokļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti