Sports / Riteņbraukšana
Tomass pietuvojas uzvarai «Tour de France», Skujiņš posmā finišē simtnieka beigās
Lielbritānijas riteņbraucējs Geraints Tomass ("Sky") piektdien finišēja otrais aiz slovēņa Primoža Rogliča "Tour de France" 19.posmā un nostiprinājās vadībā kopvērtējumā. ASV komandas “Trek–Segafredo” latvietis Toms Skujiņš finišu daudzdienu sacensību pēdējā kalnainajā posmā sasniedza 94.vietā, liecina rīkotāju informācija.
«Tour de France» īsākajā posmā izmēģina riteņbraucēju startu pēc F-1 parauga
Daudzdienu velobrauciena "Tour de France" organizatori trešdien sacensību īsākajā grupas brauciena posmā izmēģina riteņbraucēju starta sistēmu, kas aizgūta no Pirmās formulas (F-1) sacīkstēm, tomēr tas vairāk ir šova elements, jo individuāli neviens grupas braucienā necentīsies aizmukt no konkurentiem jau pirmajos metros, vēstīja cyclingnews.com.
Riteņbraucējs Pētersons uzvar Latvijas čempionātā MTB olimpiskajā krosā
Ikšķiles novada Ogres Zilo kalnu dabas parkā, termometra stabiņam pietuvojoties trīsdesmit grādiem, pašmāju kalnu riteņbraucēji sestdien sacentās Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanas (MTB) olimpiskā krosa disciplīnā. Vīriešiem elites grupā uzvarēja Arnis Pētersons.
Skujiņš pēc kritiena tiek līdz «Tour de France» posma finišam
Komandas “Trek–Segafredo” Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš sestdien daudzdienu velobrauciena "Tour de France" astotajā posmā iekļuva kritienā, tomēr spēja tikt līdz finišam un saglabāja līderpozīcijas "Kalnu karaļa" ieskaitē, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
Skujiņš «Tour de France» otrajā posmā finišē 166. vietā
Prestižā “Tour de France” daudzdienu velobrauciena otrajā posmā svētdien  uzvaru 182 kilometru garajā distancē izcīnīja Peters Sagans, kurš arī pārņēmis līdera kreklu. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no "Trek-Segafredo" komandas paveica nozīmīgu darba apjomu komandas labā, pats tiekot klasificēts 166. pozīcijā. Tikmēr Lija Laizāne ieņēma 125. pozīciju sieviešu “Giro d'Italia” trešajā posmā, informē Latvijas Riteņbraucēju federācija.
Riteņbraucēja Žibasa Itālijas posmā ceturtā junioru konkurencē
Latvijas riteņbraucēja Paula Žibasa Itālijas pilsētā Val di Solē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas kalnu riteņbraukšanās ceturtajā posmā junioru meiteņu grupas ''MTB Downhill'' sacensībās. Savukārt MTB XCO krosa sacensībās Mārtiņš Blūms finišēja 66. vietā, kamēr Arnim Pētersonam 84. pozīcija, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
Frūmam kritiens, Skujiņam 66.vieta «Tour de France» pirmajā posmā
Uz piekto titulu kopvērtējumā pretendējošais brits Kriss Frūms sestdien nokrita "Tour de France" pirmajā posmā, kurā viņš no uzvarētāja kolumbieša Fernando Gavirias atpalika gandrīz minūti. Latvijas debitants Toms Skujiņš posmu noslēdza 66.vietā.
Valsts čempionāts pulcēs šogad spēcīgākos Latvijas BMX riteņbraucējus
Visi 2018.gada sezonas labākie pašmāju BMX riteņbraucēji sestdien Mārupē piedalīsies Latvijas čempionātā, informēja organizatori. Sacensības par valsts čempiona tituliem risināsies ne tikai elites ieskaitē, bet kopumā 23 vecuma un meistarības grupās, kā arī klubu kopvērtējumā.