Sports / Riteņbraukšana
Muižnieks ātrākais arī MTB seriāla sestajā posmā
Ikšķiles pusē svētdien risinājās MTB seriāla sestais posms, sporta distances dalībniekiem bija jāveic 50 kilometri. Kā parasti – dalībnieku ir daudz, bet uzvarētājs ir viens – Oskars Muižnieks.
Skujiņš noorganizē izšķirošo atrāvienu Sansebastjanas klasikā, finišē 13.vietā
Toms Skujiņš sestdien Spānijā Pasaules tūres kalendārā iekļautajās klasiskajās Sansebastjanas viendienas sacensībās sāka izšķirošo atrāvienu, kas veicināja beļģa Remko Evenepoela uzvaru, bet ASV komandas "Trek Segafredo" Latvijas riteņbraucējs pēdējos kilometros nenoturēja līdera tempu un finišēja 13.vietā, liecina organizatoru informācija.
Riteņbraucējs Skujiņš: Nevaru trīs nedēļas braukt pa kalniem dienu dienā
“Tour de France” beidzies aizvadītās nedēļas nogalē, un mājās atgriezies arī vienīgais Latvijas riteņbraucējs šajās sacensībās Toms Skujiņš, kurš godam izturējis šo pārbaudījumu, ieņemot 81. vietu kopvērtējumā, bet viņa pārstāvētā komanda “Trek Segafredo” ieņēma otro vietu.
Naudas trūkuma dēļ nenotiks «Baltic Chain tour»
Oficiāli kļuvis zināms, ka 2019. gadā netiks rīkots Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) kategorijas daudzdienu velobrauciens “Baltic Chain tour”. Iemesls tam – nepietiekamais finansējums Latvijas posma rīkošanai, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).
Bernals praktiski uzvar «Tour de France», Skujiņš pirms pēdējā posma 81.vietā
Egans Bernals sestdien Alpos kļuva par pirmo Kolumbijas riteņbraucēju, kas praktiski nodrošināja uzvaru "Tour de France" daudzdienu sacensībās. ASV komandu "Trek Segafredo" pārstāvošais latvietis Toms Skujiņš priekšpēdējā posmā, ko rīkotāji pamatīgi saīsināja nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ, ieguva 127.vietu liecina rīkotāju informācija.