Sports / Kamanas
Kamaniņu divnieks Putins/Marcinkēvičs Pasaules kausa sezonu sāk ar 4.vietu
(papildināts)
Kamaniņu divnieks Putins/Marcinkēvičs Pasaules kausa sezonu sāk ar 4.vietu (papildināts)
Divnieka ekipāža Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs sestdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja 4.vietu un bija veiksmīgākie Latvijas kamaniņu sportisti Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, sasniedzot arī savu karjerā labāko rezultātu, liecina rīkotāju informācija. Brāļu Šicu ekipāžai labs otrais brauciens ļāva pakāpties uz 6. pozīciju, bet sievietēm devītā bija Kendija Aparjode.
Visi Latvijas kamaniņbraucēji kvalificējas sezonas pirmajam Pasaules kausa posmam
(papildināts)
Visi Latvijas kamaniņbraucēji kvalificējas sezonas pirmajam Pasaules kausa posmam (papildināts)
Īglsas trasē Nāciju kausa sacensībās piektdien startējušie Latvijas kamaniņu braucēji nodrošināja dalību Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas Austrijā risināsies nedēļas nogalē, liecina rīkotāju informācija. Latvijas izlases līderiem iespēja sākt Pasaules kausa sezonu jau bija garantēta bez dalības kvalifikācijā, kas risinās Nāciju kausa sacensībās.
Kamaniņu braucēji atvasarā jau iemēģina Siguldas trases ledu
Kamaniņu braucēji atvasarā jau iemēģina Siguldas trases ledu
Siguldas trasē jau ir ledus - kaut laukā vēl samērā silts, treniņi jau notiek un jaunajai sezonai gatavojas daudzu valstu skeletonisti un kamaniņu braucēji. Latvijas kamaniņu sporta izlase trasi izmēģina kopš pirmdienas, neskatoties uz to, ka gaisā vēl jūtama atvasara.
Latvijas kamaniņu sporta izlase sāk gatavošanos jaunajai sezonai
Latvijas kamaniņu sporta izlase sāk gatavošanos jaunajai sezonai
Vilšanās par Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs sasniegtajiem rezultātiem lika mainīt treniņu sistēmu Latvijas kamaniņu sporta izlasē, kas jau sākusi gatavošanos jaunajai sezonai. Fiziskā sagatavotība izlasē vismaz gadu būs Mihaila Arhipova ziņā, un treneris turpinās strādāt arī ar skeletonistiem.
Jaunākie
Interesanti