Sports / Kamanas
Aparjods ar vienu labu braucienu 9.vietā kamaniņu sezonas noslēguma posmā
Kristers Aparjods svētdien Soču trasē Krievijā bija veiksmīgākais Latvijas kamaniņbraucējs vīriešu sacensībās Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā, kur ieguva 9.vietu, liecina rīkotāju informācija. Otrajā braucienā Kristers bija trešais ātrākais, tomēr izredzes pacīnīties par vietu uz pjedestāla liedza neveiksmīgs pirmais brauciens.
Kamaniņbraucējam Dārzniekam 5.vieta Nāciju kausā paver ceļu uz Pasaules kausa posmu
Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā Sočos, Krievijā, piektdien Nāciju kausa sacensībās Latviju kamaniņu sportā pārstāvēja tikai Artūrs Dārznieks, kurš veiksmīgi pārvarēja priekšsacīkstes, liecina rīkotāju informācija. Pārējie Latvijas izlases dalībnieki iespēju startēt sezonas pēdējā posmā nodrošināja pēc līdzšinējiem rezultātiem bez dalības Nāciju kausa sacīkstēs.
Kamaniņu braucējs Bērziņš uzvar sezonas kopvērtējumā Pasaules kausā jauniešiem
Latvijas jaunais kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Oberhofā, Vācijā, triumfēja Pasaules kausa junioriem kopvērtējumā. Talantīgais sportists piektdien Vācijā uzvarēja Pasaules kausa beidzamā - sestā - posma jauniešu A sacensībās. Viņš jau pirms šī posma bija sezonas kopvērtējuma līderis, bet tagad ar uzvaru sezonas noslēdzošajā etapā to ir pārliecinoši nosargājis.
Latvijas kamaniņu sportisti arī stafetē izcīna bronzu Eiropas čempionātā
Latvijas kamaniņu braucēju komanda svētdien Oberhofā, Vācijā, ieguva bronzas godalgas Pasaules kausa posmā, kur sadalīja arī Eiropas čempionāta medaļas, liecina rīkotāju informācija. Kontinenta meistarsacīkšu ieskaitē Latvijas izlase mājup dosies ar trim gūtām godalgām. 
Kamaniņbraucēja Cauce otrajā braucienā šķiras no cerībām uz pjedestālu
Elīza Cauce svētdien Oberhofā pirmajā braucienā ieņēma 4.vietu Pasaules kausa posmā, kur sadalīja arī Eiropas čempionāta medaļas, tomēr pēc neveiksmīga otrā brauciena atkrita uz 12. pozīciju. Veiksmīgākā no Latvijas kamaniņu braucējām bija pirmo desmitnieku noslēgusī Ulla Zirne, bet Kendija Aparjode sacensības pabeidza 16.vietā, liecina rīkotāju informācija.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt