Kamaniņu sportists Bērziņš izcīna 8.vietu pasaules junioru čempionātā

Latvijas kamaniņu sportists Gints Bērziņš piektdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja 8.vietu debijā pasaules junioru čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Juniorēm labākā Latvijas braucēja Anda Upīte ierindojās 11.vietā.

Bērziņš pēc pirmā brauciena ieņēma 11.vietu, taču otrajā braucienā bija piektais ātrākais, kas jauniešu vecuma sportistam ļāva summā pakāpties trīs pozīcijas augstāk. Bērziņš no čempiona titulu ieguvušā Vācijas juniora Maksa Langenhana summā atpalika 1,086 sekundes. Startēja 41 dalībnieks.

Arī juniorēm uzvarēja Vācijas kamaniņbraucēja - Šeijīna Rozentāle, kura Upīti divu braucienu summā apsteidza par 0,790 sekundēm. Sigita Bērziņa ieņēma 16.vietu, savukārt Elīna Ieva Vītola ieguva 29.vietu 53 dalībnieču konkurencē un veica tikai vienu braucienu.

Gan junioriem, gan juniorēm otrajā braucienā startēja pa 25 labākajiem dalībniekiem.

Pasaules junioru čempionāta noslēgumā svētdien vēl startēs divnieku ekipāžas un būs komandu sacensības.