Sports / Kamanas
Latvijas kamaniņu izlasē «adoptē» Francijas un Austrālijas sportistus

Kopā ar labākajiem Latvijas kamaniņu braucējiem jaunajai sezonai gatavojas arī Francijas un Austrālijas sportisti, kuri vēl tikai tiecas pēc nozīmīgākiem panākumiem pašu mājās ne tajā populārākajā sporta veidā, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis.

Kamaniņu braucēji sola jaunajā sezonā nenolaist panākumu latiņu

Pēc godalgu izcīnīšanas iepriekšējā sezonā Latvijas kamaniņu braucēji jaunajā sezonā ir apņēmušies vismaz tikpat veiksmīgi turpināt, koncentrējoties galvenajiem startiem pasaules un Eiropas čempionātos, pirmdien pastāstīja izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis.

Kamaniņu sportisti Mauriņš un Cauce uzvar Prezidenta kausa izcīņā

Tradicionālajās kamaniņu sporta pirmssezonas sacensībās starta rāvienos "Prezidenta kauss" sestdien vīru konkurencē jau ceturto gadu pēc kārtas labākais bija Kristaps Mauriņš, bet dāmām piekto reizi pēc kārtas to paveica Elīze Cauce (bijusī Tīruma), vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Kamaniņu sportistu sacensību sezonu sāks Prezidenta kausa izcīņā Siguldā

Ar Prezidenta kausa izcīņu starta rāvienos Latvijas kamaniņu sportistiem sestdien Siguldā sāksies sacensību sezona, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija. Lieliskajā Siguldas starta estakādē kamaniņu sportisti par Prezidenta kausu sezonas ievadā cīnīsies jau astoto reizi.

Latvijas kamaniņu sporta izlase sāk gatavoties jaunajai sezonai

Latvijas kamaniņu sporta izlase vecākā trenera Kaspara Dumpja vadībā pirmdien sāk gatavošanos jaunajai 2016./2017.gada sezonai. Līdzīgi kā aizvadītajā sezonā fiziskās sagatavotības treniņos komanda strādās trijās grupās, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Kamaniņbraucēja Cauce: Es mīlu Latviju

Latvijas kamaniņu braucējai Elīzai Caucei šī sezona ir bijusi ļoti veiksmīga – izcīnīts Eiropas vicečempiones tituls, septītā vietā Pasaules kausa kopvērtējumā, vairākas medaļas stafetes braucienos.

Kamaniņbraucēja Cauce: Panākumus ļauj gūt lielāka pieredze

Latvijas spēcīgākā kamaniņbraucēja Elīza Cauce aizvadītajā sezonā kļuva par Eiropas vicečempioni un veiksmīgos startus viņa Latvijas Radio izskaidroja ar iekrāto pieredzi, kā arī labākiem sasniegtiem rezultātiem trašu starta posmā.

Leģendāro Veru Zozuļu ar bijušajām komandas biedrenēm robežas nav izšķīrušas

“Es nedzīvoju pagātnē, taču atceros to bieži,” tā intervijā lsm.ru atzīst Latvijas kamaniņu braucēja, Leikpleisidas olimpiskā čempione, pasaules čempionātu medaļniece Vera Zozuļa. Nesen viņa nosvinēja savu 60. dzimšanas dienu, taču par spīti daudzjiem gadiem, kas pagājuši kopš sporta triumfa laikiem, viņa atceras ne tikai uzvaras nesošos braucienus, bet pat treniņus.

Mārtiņš Rubenis startēs Latvijas čempionātā kamaniņu sportā

Piektdien un sestdien Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasē risināsies sacensības “Latvijas čempionāts 2016” kamaniņu sportā, kurā savu dalību pieteicis arī divkārtējais Olimpisko spēļu medaļnieks, tagadējais treneris un mehāniķis, kurš strādā ar junioru izlasi Mārtiņš Rubenis, informē organizatori.

Jaunatnes olimpisko spēļu čempions Aparjods nākamsezon plāno startēt pieaugušo konkurencē

Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjods nākamajā sezonā plāno startēt pieaugušo konkurencē, aģentūrai LETA atklāja pats sportists. Kā zināms, par čempionu Aparjods tika kronēts aizpagājušajā svētdienā, kad Norvēģijā, Lillehammerē, notikušajās sacensībās latvietis divu braucienu summā par 0,646 sekundēm apsteidza savu tuvāko sekotāju vācieti Paulu Lukasu Haideru.

Stafetes sacensībās Latvijas kamaniņu braucēji nesasniedz finišu

Vinterbergas trase Vācijā izrādījās neveiksmīga Latvijas kamaniņu komandai svētdien notikušajā noslēdzošajā Pasaules kausa posmā stafetē. Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa divnieks piedzīvoja kritienu un finišu tā arī nesasniedza, liecina organzatoru informācija. Līdz ar to arī Pasaules kausa kopvērtējumā Latvijas komandai tikai piektā vieta, lai arī tā visu sezonu turējās labāko trijniekā.

Gudramoviča/Kalniņa kamaniņu divnieks iegūst bronzu Vinterbergas trasē

Oskara Gudramoviča/Pētera Kalniņa divnieka ekipāža sestdien Vinterbergas trasē, Vācijā, izcīnīja bronzas godalgas Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā kamaniņu sportā, liecina rīkotāju informācija. Andris un Juris Šici bija septītie, bet Latvijas jaunākā ekipāža Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels ierindojās 18.vietā.

Kamaniņbraucēja Cauce Pasaules kausa sezonu noslēdz ar 4.vietu Vinterbergā

Otrajā braucienā pieļauta kļūda Elīzai Caucei sestdien Vinterbergas trasē, Vācijā, liedza tikt augstāk par 4.vietu Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā kamaniņu sportā, liecina organizatoru informācija. Ulla Zirne un Kendija Aparjode sacensībās ieņēma vietas tālāk otrajā desmitā.

Visi Latvijas kamaniņu sportisti kvalificējas Pasaules kausa noslēguma posmam

Visi Vintenbergas trasē, Vācijā, piektdien Nāciju kausa izcīņā startējušie Latvijas kamaniņu sportisti kvalificējās Pasaules kausa sezonas noslēguma posma sacensībām, liecina rīkotāju informācija. Vislabāk veicās Rikam Kristenam Rozītim, kurš kļuva par Nāciju kausa sacensību uzvarētāju.

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji komandu stafetē izcīna piekto vietu

Svētdien Norvēģijā Lillehammeras trasē komandu stafetē Latvijas kamaniņu braucēji izcīnīja augsto piekto vietu, šādi noslēdzot  sacensības kamaniņu sportā  II Pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, lsm.lv informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas pārstāve Mērija Ansviesule.

Eiropas sudrabs arī Latvijas kamaniņu braucēju stafetei

Latvijas kamaniņu braucēji Vācijā, Altenbergas trasē notiekošajā Eiropas čempionātā izcīnīja sudraba godalgu, savukārt Pasaules kausa ieskaitē tika pie trešās vietas, liecina organizatoru informācija. Latvijas komandu pārstāvēja Elīza Cauce, Artūrs Dārznieks un brāļi Andris un Juris Šici.

Kamaniņu braucēja Cauce kļūst par Eiropas vicečempioni(papildināts)

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce svētdien Altenbergas trasē notiekošajā Pasaules kausa astotā posma sacensībās, kas vienlaikus bija arī Eiropas čempionāts, izcīnīja otro vietu, liecina organizatoru informācija. Tā ir Elīzas pirmā medaļa šajā sezonā individuālajās sacensībās.

Jaunākie
Interesanti