Ziņas vieglajā valodā 30.augustā

Ziņas vieglajā valodā 30.augustā.

Ziņas vieglajā valodā 30.augustāPārsla Saktiņa

  Kultūras ministrs vadīs Sabiedrības integrācijas fonda padomi

  Sabiedrības integrācijas fonda padomi vadīs kultūras ministrs Nauris Puntulis no Nacionālās apvienības. Šī bija otrā reize, kad padome balsoja par vadītāju. Iepriekšējā reizē Puntulim neizdevās saņemt nepieciešamo atbalstu.

  Latvija iesniegusi ziņojumu par "Moneywal" rekomendāciju ieviešanu

  Latvija iesniegusi tehnisko ziņojumu par "Moneyval" rekomendāciju ieviešanu. Finanšu ministrs Jānis Reirs no ''Vienotības'' saka - ar šo ziņojumu Latvija sūta skaidru vēstījumu, ka finanšu sektora sakārtošana ir bijusi un arī turpmāk būs valdības prioritāte.

  Bažas par Latvijas paveikto finanšu noziegumu apkarošanas jomā

  Starptautiskajam Valūtas fondam ir bažas par Latvijas paveikto finanšu noziegumu apkarošanas jomā, un tas aicina valsti aktīvāk ieviest "Moneyval" ieteikumus. „Moneyval” ir Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas ekspertu komiteja.

  No LU aizgājušās amatpersonas saņems kompensācijas

  No Latvijas Universitātes (LU) aizgājušās amatpersonas saņems kompensācijās vairāk nekā 50 tūkstošus eiro. Pēc tam, kad valdība neapstiprināja rektora amatā Indriķi Muižnieku, par aiziešanu no darba paziņoja Latvijas Universitātes Administrācijas vadītājs un vēl trīs darbinieki. Tagad viņiem pienākas kompensācijas.

  Igaunijas valdība iztur uzticības balsojumu parlamentā

  Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass šodien pēc četru stundu ilgām debatēm izturēja neuzticības balsojumu parlamentā. Lai izteiktu neuzticību premjeram, bija nepieciešama vismaz 51 balss, taču par to nobalsoja vien 40 deputāti. Balsojumu bija ierosinājusi opozīcijā esošā Reformu partija.

  Lesbas salā Grieķijā ieradušies simtiem migrantu

  Simtiem migrantu piepūšamajās gumijas laivās nelegāli ieradušies Grieķijai piederošajā Lesbas salā Egejas jūrā. Tas ir lielākais nelegālo migrantu skaits kopš 2016. gada, kad stājās spēkā Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Ziņas vieglajā valodā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti