Labrīt

Par Covid-19 sekām sociālās aprūpes namos Lietuvā un Igaunijā. Situācija Latvijā

Labrīt

Par Aspazijas mājas ekspedīciju ''Kaķiem pa pēdām''

VID Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls sola turpināt cīņu pret negodprātību

Zukuls: Pēc plašās muitnieku aizturēšanas Terehovā slodze ir liela, bet situācija ir stabila

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes 29 amatpersonu aizturēšanas darba slodze Terehovas muitas kontroles punktā ir liela, bet situācija ir stabila un rinda nav liela, intervijā Latvijas Radio pastāstīja VID Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls.

Pēc masveida aizturēšanas Terehovas muitas kontroles punktā muitas darbs bija apgrūtināts, jo trūkst darbinieku. Zukuls atzina, ka slodze Terehovas punktā ir liela.

Vienlaikus viņš norādīja, ka virzienā uz Krieviju automašīnu rindas nav, bet no Krievijas – 30 auto rinda. Šādu auto skaitu muitnieki spēj apkalpot 2–3 stundās.

“Tā kā tas ir lielākais postenis Eiropas Savienībā, tad uz šo brīdi situācija ir ļoti stabila,” sacīja Zukuls.

Tāpat viņš norādīja, ka cīņa ar darbinieku negodprātību turpināsies: “Lai kā man gribētos teikt, ka šie ir vienīgie, kuri kaut ko sliktu ir darījuši, es domāju, ka arī turpinājumā veiksim dažādus kontroles pasākumus. Ja kāds vēl nav attapies vai sapratis, iespēja ir stipri pārdomāt savas darbības.”

KONTEKSTS:

Par korupciju aizturētas 29 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas. Notika vērienīgas izmeklējošās darbības muitas kontroles punktā Terehovā, aizturot vairākas muitas amatpersonas. Aizturētie muitas kontroles darbinieki ieņēmuši salīdzinoši augstus amatus.

Jau 1. aprīlī VID ziņoja, ka Iekšējās drošības pārvalde aizturējusi VID, Valsts policijas un robežsardzes amatpersonas aizdomās par kontrabandu organizētā grupā.

Ja ir aizdomas par VID darbinieku pieļautu likuma pārkāpumu, negodprātīgu un ētikas normām neatbilstošu rīcību, aicina ziņot, zvanot uz VID bezmaksas uzticības tālruni 80009070. VID garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti