Sadaļas Sadaļas

Dienas ziņas

Tomē nozog 200 ziemassvētku eglītes

Dienas ziņas

Sīverā – vislielākā smalkās najādas atradne pasaulē

Ziemupes rūķu labdarības akcija

Ziemupes rūķu labdarība - radīt prieku

Labais vairo labo - ar šādu moto šonedēļ Kurzemē aizsākta labdarības akcija, kuras organizētāji ir Rūķupes rūķi no Ziemupes un kuras mērķis - piepildīt Ziemassvētku vecīša dāvanu maisu. Šonedēļ rūķi dodas pie skolu un bērnudārzu kolektīviem, kuri atsaukušies aicinājumam un ir sarūpējuši dažādas dāvanas, lai tālāk tās ar  rūķu gādību nonāktu pie vientuļajiem pensionāriem vai trūcīgajām ģimenēm.

Liepājas Raiņa 6.vidusskola ir viens no pirmajiem Rūķupes rūķu labdarības akcijas pieturas punktiem. Te viņus ar savām sarūpētajām dāvanām gaida 5.a klases kolektīvs. Tiesa gan, paša Ziemassvētku vecīša parādīšanās ir liels pārsteigums.

5.a klases skolniece Anete  Adricka Ziemassvētku vecītim stāsta: „Mēs arī mazajā skolā palīdzējām. Suņu patversmei - nesām visādus ēdienus un visu citu, kas vajadzīgs.

Valters Vasermanis: „Es uzdāvināju mantiņas un kaut ko garšīgu…es zinu, ka citiem bērniem vajag vairāk nekā man.

Labdarības akcijas „Piepildi Ziemassvētku vecīša dāvanu maisu” galvenais moto - labais vairo labo, par ko jau pārliecinājušies Rūķupes rūķi. Tās ir no sirds sarūpētas dāvanas: rotaļlietas, apģērbi, apavi, kompoti, ievārījumi un pašgatavotas  mīļlietiņas. Dāvanas tālāk pašu rūķu rokām sadarbībā ar sociālajiem dienestiem novados tiks nogādātas gan vientuļajiem pensionāriem, gan trūcīgajām ģimenēm.

“Tā ir tā mūsu misija šajos Ziemassvētkos - radīt prieku. Un  tiem, kuri ir radījuši prieku, lai viņi zina, ka viņu prieks ir aizgājis tālāk,” saka  akcijas organizatore Daina Vanaga.

Par iespēju palīdzēt priecājas arī Daiga Kadeģe: “Tā tiešām ir veiksme būt par šo Rūķupes rūķi. Tas ir gandarījums, kas jūtams no tām dāvanām, ko saņemam, lai dotu tālāk. Tas nav nopērkams ne par kādu naudu.”

Ziemassvētku vecīša dāvanu maisa piepildīšanā savu dalību pieteikušas skolas un bērnudārzi no visas Kurzemes, ko šajā nedēļā apmeklē rūķi. Labdarības akcijas noslēguma pasākumi gaidāmi nākamās nedēļas nogalē Ziemupē pie Rūķupes rūķiem.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt