Ārpus Rīgas

Lauku atbalsta dienests sācis piedāvāt finansējumu grants ceļu sakārtošanai

Ārpus Rīgas

Par daudzdzīvokļu māju renovāciju Kurzemē

Avīzes "Zemgales Ziņas" galvenā redaktore par reemigrācijas koordinatoru darbību

Zemgalē pirmie soļi reemigrācijas veicināšanā sanāk neveikli

Zemgalē pirmie soļi jaunajā reemigrācijas projektā ir sanākuši neveikli, jo ir gan grūtības atrast atbildīgo koordinatoru, gan nav iespējams sagaidīt no viņa informāciju par to, kā potenciālajiem reemigrantiem iedzīvoties Latvijā.

Laikraksta “Zemgales Ziņas” galvenā redaktore Agnese Leiburga Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” piektdien, 6. aprīlī, sacīja, ka avīze mēģinājusies sazināties ar atbildīgo koordinatoru. Taču to izdevies izdarīt tikai pēc ilgākām pūlēm, kad beidzot internetā izdevies atrast nepieciešamos kontaktus.

Taču arī pati saruna nav izdevusies. Koordinators paudis, ka ar viņu vēl nav noslēgts darba līgums, līdz ar to viņš neko daudz nevar paskaidrot.

Laikraksts lūdza arī kādu Itālijā dzīvojošu jelgavnieci Ievu sazināties ar koordinatoru, tādējādi vērtēt, kā jaunā reemigrācijas programma strādā ikdienā. Viņa uzrakstījusi e-pastu koordinatoram un pastāstījusi par sevi un to, ko vēlas un sagaida gadījumā, ja atgriezīsies Latvijā.

Taču nedēļas laikā atbildes nebija. Pat nebija automātiskas atbildes, kurā būtu teikts, cik ilgā laikā koordinators atbildēs lūgumam.

Konteksts:

Jaunajā pilotprojektā “Reģionālais koordinators reemigrācijas veicināšanai”, kas sākās februārī, strādā reģionālie koordinatori, kuru galvenais uzdevums būs sazināties ar šobrīd ārvalstīs dzīvojošajiem, lai noskaidrotu problēmas, kas kavē pārcelšanos uz Latviju. Pēcāk viņiem, ja cilvēki ir gatavi atgriezties, šīs problēmas ir jāpalīdz atrisināt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti