«Vienotība» pārtaps par «Jauno Vienotību»

Līdzšinējā varas partija " Vienotība", kura pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām ir piedzīvojusi strauju reitingu kritumu, tagad izmēģinās laimi ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”, liecina LTV Ziņu dienesta  rīcībā esošā informācija.

“Jaunā Vienotība” būs partiju apvienība ar Tukuma, Kuldīgas un Vidzemes partijām. Atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām pagaidām nav skaidrs, vai tai izdosies sadarboties ar Latgales partiju.

“Jaunās Vienotības” identitāte arī turpmāk būs zaļa, bet ar jaunu logo. 

Partija neoficiāli arī apspriedusi iespējamos sarakstu līderus un tie varētu būt ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā, labklājības ministrs Jānis Reirs Zemgalē, Inese Lībiņa-Egnere - Kurzemē, bet Latgalē – ekspremjere Laimdota Straujuma. Pagaidām lielākās neskaidrības ir par to, kurš būs Vidzemes saraksta līderis. Pirmajam numuram tiek apspriesta gan Hosama abu Meri, gan Kārļa Šadurska, gan Ainara Latkovska kandidatūra.

Bet par Ministru prezidenta amata kandidātu varētu tikt izvirzīts līdzšinējais Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, kurš, iespējams, Saeimas vēlēšanās nekandidēs.

KONTEKSTS:

“Vienotības” popularitātes reitings jau ilgstoši nesasniedz pašas partijas cerētos rezultātus, kas novedis arī pie politiskā spēka vadības maiņas – Andris Piebalgs no vadītāja amata atteicās pēc tam, kad nebija izdevies sasniegt cerētos mērķus. Tāpat “Vienotību” pameta vairāki pazīstami politiķi, tostarp seši Saeimas deputāti pievienojās partijai “Kustība Par!”, no tās aizgāja arī Edvards Smiltēns un rudenī no partijas izslēdza tās kādreizējo līderi Solvitu Āboltiņu, kas atstāja arī Saeimu.  Par partijas līderi ievēlēts Arvils Ašeradens, bet Saeimas frakcijas vadība uzticēta Hosamam abu Meri.

Ašeradens februārī partijas domes sēdē atzina, ka  “Vienotība” šobrīd ir vēsturiskā punktā, kur katrs pieņemtais lēmums var būt izšķirīgs politiskā spēka nākotnei.  

SKDS aptaujas pēdējos mēnešos liecina, ka “Vienotību” atbalsta aptuveni 5%.  Taču liels ir neizlēmušo skaits, un, sadalot viņu balsis proporcionāli, iespējams, “Vienotība” var pārvarēt 5% barjeru iekļūšanai parlamentā.  

10 komentāri
Vejins Latmo
jaunā vienotība- vēl spēcīgāk ar demokrātijas aisegu apzags valsti un iedzīvotājus!tapat kā baltaisnams demokrātijas aisegā izmanto igil kaujiniekus!iznīcina valstis,slepkavo cilvēkus!kopš vetnamas kara jau desmitkārtīgi ir pārsnieguši hitlera limitus!
Anonīms lietotājs 22556
SKDS Reitingi ir pilnigs mesls, tur kaudze ar trolljiem var regjistreties kaut tagad un veidot maksligu viedokli, vinji pat pa ielam nestaiga un neapjauta iedzivotajus bet interneta dod izteikties par edienu, ta pat ka strada putlere trollju un botu fabrikas, par eedienu!
Anonīms lietotājs 22556
SASKANJU UN VIENOTIBU JAPARDEVE PAR ZAGLJU UN KRAPNIEKU PARTIJU ! TIE IR KRAPNIEKI KAS APLAUPA IEDZIVOTAJUS !
Krokodils Gena
New Vasyuki... Sveiciens no Ostapa Bendera!
Vera Nora
Domāju,ka vēl smieklīgāk varētu būt Saskaņotā vienotība vai Neatkarīgā vienotība.Ja Ladu Kaļinu nosauks par BMW,tad diezvai Kaļina darbosies kā BMW.
Anonīms lietotājs 22323
zaglji partaps par jauniem zagljiem :)))))))) Artūrs Savickis es tev piekritu uz visiem 100%
Cilvēks Vienkāršais
Tad jau būs Jaunā Saeima, Jaunie ministri, Jaunie nodokļi, Jaunie, jaunie, jaunie un iepriekšējiem apmaksās atlaišanas pabalstu??? Jauns s ..ds vai jaunais s..ūds , zelta s...ūds, importa s..ūds, sauc kā gribi, bet s..ūds ir un paliek s..ūds!
Pāvels Pērkons
Šķiet, ka pēc vēlēšanām varēs mainīt vēlreiz nosaukumu uz piemērotāku - skuju taka.
Artūrs Savickis
To pašu sūdu ieliekot citā kulītē tas labāk smaržot nesāks... Kamēr vatņiki kolektīvi skries balsot par [Ne]saskaņu, jo tā piesolīs iespēju turpināt nemācēt valsts valodu, pa to laiku mūsējās partijas viena otrai grauzīs rīkli par iespējām tikt pie siles, nevis apvienosies lai kaut ko reālu uzlabotu, un tikmēr no šitās pakaļas ārā mēs netiksim, tas ir fakts. Nožēlojama situācija.
Anonīms lietotājs 4266
Iesaku uz jebkādiem reitingiem skatīties tikai tad, ja tie balstās uz vismaz diviem neatkarīgiem veicējiem!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti