VIDEO: LU jubilejas konference «Universitātes kods pārmaiņu laikā: pārvaldība, ilgtspēja, digitalizācija»

Iezīmējot Latvijas Universitātes (LU) jubilejas mēnesi un uzsākot tālāko darbu, 23. septembrī tiešsaistē norisināsies Latvijas Universitātes starptautiskā jubilejas konference “Universitātes kods pārmaiņu laikā: pārvaldība, ilgtspēja, digitalizācija”.

“Lūkojoties Latvijas Universitātes otrajā gadu simtā, pārmaiņu laikā ir svarīgi nodrošināt telpu izcilībai un vidi attīstībai, paturot prātā arī universitātes daudzveidību. Kā saglabāt universitātes universālo kodu, vienlaikus mūsdienīgi ejot līdzi laikam?  Kā iedzīvināt izcilību, domājot un rīkojoties ilgtspējīgi? Kā efektīvi izmantot digitālos risinājumus, nepazaudējot aiz tiem cilvēku? Tie ir jautājumi, kurus ir svarīgi uzdot un uz kuriem ir svarīgi meklēt atbildes pārmaiņu laikā, kurā dzīvojam pašreiz. Jo sekmīgāka būs Latvijas Universitātes darbība, jo stingrāks pamats tas būs Latvijas valsts un sabiedrības izaugsmei,” uzsver Latvijas Universitātes rektors profesors Indriķis Muižnieks.

Konferencē viedokļos par mūsdienīgu universitāti un aktuālajiem procesiem augstākajā izglītībā, tostarp augstskolu pārvaldību, ilgtspējīgas izaugsmes sekmēšanu un aktuālajiem digitalizācijas procesiem, dalīsies nozaru eksperti no Latvijas, Somijas, Lietuvas, Igaunijas un starptautisku akadēmisku organizāciju pārstāvji.

Konferences darbs angļu un latviešu valodā norisināsies četros tematiskos blokos: “Augstskolu pārvaldība: pieredze, izaicinājumi un risinājumi”, “Kā sasniegt izcilību? Studiju attīstība”, “Kā augt ilgtspējīgi? Vide. Cilvēks. Izvēles” un “Digitālā universitāte: cilvēka un tehnoloģiju attiecības”.

Konference norisināsies tiešsaistē  no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.30.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti