VIDEO: Latvijas Radio un LTV speciālizlaidumi par EP vēlēšanu rezultātiem

Sagaidot oficiālos Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātus, gan Latvijas Radio, gan Latvijas Televīzija veido EP vēlēšanu nakts programmas. Piedāvājam tām sekot līdzi tiešraidēs. 

Latvijas Televīzijas Ziņu speciālizlaidums no plkst. 00:00

Arī EP  birojs Latvijā un Centrālā Vēlēšanu komisija (CVK) organizē EP vēlēšanu oficiālo rezultātu paziņošanu. Tam arī LSM.lv var sekot līdzi tiešraidē. Pēc to paziņošanas Latvijas Radio Multimediju studijā sarunāsies ar "Providus" pētnieci Sintiju Tarasovu, Vinetu Kleinbergu no Latvijas Ārpolitikas institūta un LU asoc.prof. Dauni Aueru. 

Konteksts

Šajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā piedalījušies vismaz 33,51% balsstiesīgo, kas ir nedaudz vairāk nekā iepriekšējās vēlēšanās 2014. gadā. Lai gan oficiāla rezultātu paziņošana notiek tikai naktī uz pirmdienu, jau naktī uz svētdienu neoficiāli kļuva zināmi vēlēšanu rezultāti. Šajās vēlēšanās, visticamāk, uzvarējusi „Jaunā Vienotība”. Tāpat Eiropas Parlamenta (EP) jaunajā sasaukumā vietas varētu būt ieguvušas „Saskaņa”, „Attīstībai/Par!”, Nacionālā apvienība (NA) „Visu Latvijai/ Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un Latvijas Krievu savienība (LKS).

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti