Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps aicina piepildīt sirdis ar augšāmcelšanās spēku

Nedēļas nogalē būs klāt Lieldienas. Šoreiz atšķirīgas no ierastajām. Arī baznīcas ceremonijas varēs vērot vien attālināti, jo dievnami ir slēgti publiskām norisēm. Daudzi cilvēki šajā sarežģītajā laikā ir jo īpaši izslāpuši pēc garīga atbalsta un padoma. Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps Modris Ozolinkevičs vēl, lai mums izdodas piepildīt savas sirdis, domas un garu ar augšāmcelšanās spēku:

Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps aicina piepildīt sirdis ar augšāmcelšanās spēku
00:00 / 02:52
Lejuplādēt

Es sveicu jūs šajā Lieldienu nedēļā un vēlos iedrošināt katru. Mēs pēc dažām dienām svinēsim Lieldienas, un Lieldienas ir lielākie kristiešu svētki. Un ziniet, tie nav tikai kristiešu svētki, tie ir Dieva uzvaras svētki. Un Bībele saka - šī uzvara ir dota katram, kurš tic, jo Evaņģēlijs ir Dieva spēks par pestīšanu ikvienam, kurš tic. Un es iedrošinu tevi šajā dienā – uzticies Dievam, uztici savu sirdi, savu dzīvi Dievam. Viņš dod mieru un žēlastību.

Pavisam šķiet nesen, pirms dažiem mēnešiem mēs svinējām Ziemassvētkus, un Ziemassvētki ir laiks, kad piedzimst cerība, kad piedzimst glābējs, kad piedzimst tas, caur kuru Dievs atklāj savu mīlestību cilvēcei. Un tagad aprīlī mēs svinam Kristus nāvi, augšāmcelšanos, mēs svinam Kristus uzvaru. Šī cerība reāli piepildās. Tas, kas piedzimst Ziemassvētkos, reāli piepildās Lieldienās.

Kā tas piepildās? Bībele saka – Dievs savu mīlestību atklāj mums. Daudzreiz mēs jautājam: “Kur tad ir šī Dieva mīlestība, ja tādas lietas notiek pasaulē? Kur ir šī mīlestība?”.

Tad, kad Dievs radīja cilvēku, viņš neatstāja cilvēku vienkārši tāpat. Viņš nāca šajā pasaulē, un tas ir tas, ko mēs svinam Ziemassvētkos. Viņš nomira pie krusta tavā un manā vietā, un Bībele saka, ka šis evaņģēlijs ir mūžīgs, jo ikviens, kas piesauc viņa vārdu, top izglābts.

Tāpēc es iedrošinu tevi šajos svētkos, ja tu vēlies reāli piedzīvot, vēlies dzīvot ar šo Lieldienu vēsti, ka Kristus ir augšāmcēlies un dzīvs, ka nāve ir uzvarēta, ka grēks ir uzvarēts, ka ir žēlastība, ka ir patiesa cerība, ka ir patiesa dzīvība, un tā ir Jēzū Kristū.

Es iedrošinu – piesauc viņu! Nevajag nekādas īpašās zināšanas, lai piesauktu un teiktu – Jēzu, es gribu to dzīvību, kas uzvarēja nāvi Lieldienās. Es gribu to spēku, kas uzcēla tevi no mirušajiem. Es gribu dzīvot šajā augšāmcelšanās spēkā.

Lai Dievs katru jūs bagātīgi svētī, lai jūs piepildāt savas sirdis, savas domas, savu garu ar augšāmcelšanās spēku! Esiet svētīti, un priecīgus jums Kristus augšāmcelšanās svētkus!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti