Sadaļas Sadaļas

Panorāma

Vēlas izmaiņas arī Saeimas prezidijā un komisijā

Panorāma

Panorāma

Prezidents kopā ar daudzbērnu ģimenēm iededz egli

Valsts prezidents kopā ar daudzbērnu ģimenēm pie Rīgas pils iededz Ziemassvētku egli

Priecīga šī pēcpusdiena izvērtās vairākām daudzbērnu ģimenēm. Vispirms vecāki ar bērniem viesojās Rīgas pilī, kur viņus sveica Valsts prezidents ar kundzi, bet pēc tam ģimenes devās uz pils pagalmu, kur jau Ziemassvētku noskaņās visi kopā iededza Rīgas pils egli.

Tradicionāli laikā pirms Ziemassvētkiem pie Valsts prezidenta pulcējas Latvijas dižģimenes, un arī šodien Svētku zāli pildīja vecāki, kuriem līdzi bija kupli bērnu pulciņi. "Visa pamats ir cilvēki, un visa pamats ir stipras ģimenes! Paldies, ka jūs esat tik stipras ģimenes, mums ir, no kā mācīties! Jūs esat piemērs mums visiem!" teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pasākuma gaitā prezidents ar kundzi sveica katru ģimeni, bet tās ar pašu sagādātiem rotājumiem kuplināja krāšņo egli pils Svētku zālē. Bija arī priekšnesumi, kuros ģimeņu bērni nekautrējās piedalīties. Bet pēc svinīgās daļas visi kopīgi devās uz pils pagalmu, kur ģimenes palīdzēja uzmirdzēt lielajai eglei.

"Mēs Latvijā esam tiešām daudzas kuplas un stipras ģimenes, mēs varbūt nemākam to parādīt pietiekami bieži un pietiekami skaļi, jo mēs nelepojamies un skaļi neizsakām to, kas mēs esam. Mēs vienkārši darām savu darbu un to, kas mums patīk ikdienā," sacīja pasākuma apmeklētāja Dagnija.

Klātesošās ģimenes sveica arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, atzīmējot, ka būt kopā gan ikdienā, gan svētkos, dalīties priekos un bēdās, atbalstīt citam citu – tā ir lielākā vērtība, ko mums sniedz ģimene. Ģimene – tētis, mamma, vecmāmiņa vai vectētiņš ir tie, kas mierina, uzmundrina, atbalsta, dod padomu, audzina un ir klāt dzīves nozīmīgākajos notikumos. “Mēs visi ar jums ļoti lepojamies, jo ģimenes ir Latvijas stiprais balsts,” uzsvēra Iveta Vējones kundze.

Dalībai Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība bija nominējusi 20 ģimenes, tās ir – Vidzenieku ģimene no Grobiņas novada, Laugaļu ģimene no Ikšķiles novada, Baldiņu ģimene no Dagdas novada, Rusovu ģimene no Jaunpiebalgas novada, Tatjanas Čubukovas un Viktora Pauča ģimene no Dobeles novada, Vīgantu ģimene no Kuldīgas novada, Kristīnes Ērgles un Arņa Zīvertu ģimene no Ādažu novada, Laganovsku ģimene no Baltinavas novada, Edītes Sirmās un Arno Līdakas ģimene no Madonas novada, Nenišķu ģimene no Salas novada, Krūžu ģimene no Mērsraga novada, Majorovu ģimene no Jūrmalas, Zirģeļu ģimene no Smiltenes novada, Šakirovu ģimene no Auces novada, Vecbaštiku ģimene no Nīcas novada, Paleju ģimene no Babītes novada, Puļu ģimene no Ciblas novada, Saksu ģimene no Vecpiebalgas novada, kā arī Evas Zeipes-Mačas un Kaspara Mača ģimene no Pļaviņu novada. Uz pasākumu Rīgas pilī bija aicināta arī Kārkliņu ģimene no Daugavpils novada, kas diemžēl nevarēja ierasties. Visas daudzbērnu ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt