Valsts pārstāvji Rīgas ostas valdē prasīs pārtraukt darba attiecības ar Loginovu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Rīgas brīvostas valsts pārstāvji vienojušies lūgt ostas valdes priekšsēdim Andrim Amerikam (GKR) sasaukt ostas ārkārtas valdes sēdi, kurā izskatīs jautājumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar pārvaldnieku Leonīdu Loginovu, informēja Satiksmes ministrijā (SM).

Piektdien ministrijā notika Rīgas brīvostas valsts puses pārstāvju tikšanās, kuras laikā pieņemts lēmums aicināt sasaukt Rīgas Brīvostas valdes ārkārtas sēdi.

SM pārstāve Rīgas brīvostas valdē, valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Džineta Innusa norādīja, ka atbilstoši tikšanās laikā lemtajam, tiks sagatavota vēstule un nosūtīta Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājam, ar ierosinājumu sasaukt valdes ārkārtas sēdi un tajā iekļaut trīs darba kārtības jautājumus.

Darba kārtībā plānots izskatīt darba tiesisko attiecību izbeigšana ar Leonīdu Loginovu.

Tāpat paredzēts apstiprināt Valsts kontroles (VK) revīzijas ziņojuma ieteikumus, kā arī izskatīt jautājumu par dienesta izmeklēšanas ierosināšanu, lai noskaidrotu Rīgas brīvostas pārvaldes darbinieku atbildību saistībā ar VK revīzijas ziņojumā norādītajiem un konstatētajiem pārkāpumiem.

Iepriekš ziņots, ka VK revīzijā secinājusi, ka brīvostas darbība nav atbildusi labas pārvaldības principiem, kā rezultātā veikti nelietderīgi tēriņi un neiegūtie ieņēmumi kopumā sastāda 41 miljonu latu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti