Valsts administrācijas skolu vadīs Agita Kalviņa

Valdība otrdien, 27.jūnijā, atbalstīja Agitas Kalviņas iecelšanu Valsts administrācijas skolas (VAS) direktores amatā.

Kalviņa līdz šim strādāja uzņēmuma "Smart Change Consult" valdes locekles un konsultantes amatā, informēja Valsts kanceleja.

“Valsts administrācijas skolas loma ir būt par stratēģisku sadarbības partneri valsts pārvaldes reformu realizācijā un platformai talantu izaugsmei, palīdzot attīstīt prasmes, kas darbiniekiem un vadītājiem ļautu tikt galā ar pārmaiņu izaicinājumiem. Līdz ar to svarīgākie virzieni, pie kuriem turpināt strādāt, izmantojot jaunākās metodes apmācību jomā, ir mācību piedāvājuma veidošana atbilstoši valsts pārvaldes nepieciešamajām kompetencēm, apmācību sasaiste ar karjeras izaugsmi un talantu vadību,” uzsver Kalviņa.

Kalviņai ir pieredze cilvēkresursu vadībā, tai skaitā profesionālās attīstības jomā. Līdz šim viņa konsultēja publiskā un privātā sektora organizācijas stratēģiskajā plānošanā, pārmaiņu vadībā, procesu efektivizācijā un citās jomās. Tāpat Kalviņa ir arī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" maģistra studiju programmas "Personāla vadība" zinātniskā vadītāja.

Jaunajai VAS direktorei ir maģistra grāds angļu valodā un literatūrā un sertifikāts par programmas pabeigšanu publiskajā pārvaldē. Pašlaik Kalviņa vadībzinātnes doktorantūras programmā izstrādā promocijas darbu. 

No 11 saņemtajiem pretendentu pieteikumiem Ministru prezidenta izveidotā pretendentu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu ieteikt Agitu Kalviņu virzīt par VAS direktori. Kalviņa vislabāk atbilda izvirzītajām prasībām un ieguva visaugstāko novērtējumu visos pārbaudījumos.

No 2015. gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja. Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti