Vairākas partijas tuvākajos mēnešos pulcēsies uz kongresiem

Tuvākajos mēnešos vairākas parlamentā pārstāvētās partijas plāno pulcēties kongresos, tomēr vadība šogad būs jāpārvēl tikai "Saskaņai".

"Saskaņai" kongress plānots 14.novembrī plkst.10 kultūras pilī "Ziemeļblāzma". Kongresā paredzēta partijas vadības pārvēlēšana, vadības ziņojumi, tāpat tiks spriests par gatavošanos vēlēšanām, kā arī diskutēts arī par citiem jautājumiem.

Savukārt 5.decembrī uz kongresu Salaspilī pulcēsies partija "Vienotība". Šim politiskajam spēkam vadība šogad nav jāpārvēl, bet kongresā paredzēts diskutēt par partijas plānu, ko tā iecerējusi sasniegt līdz Latvijas simtgadei, kā arī citiem jautājumiem.

Vēlāk, 12.decembrī, kongress būs arī nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK. Paredzēts, ka kongress notiks Bauskā. Arī nacionālajai apvienībai vadība šogad nav jāpārvēl, bet kongresā politiķi diskutēs par aktuāliem partijas un politikas jautājumiem.

Savukārt pārējie Saeimā pārstāvētie politiskie spēki - Zaļo un zemnieku savienība un tajā ietilpstošas partijas, "No sirds Latvijai", kā arī Latvijas Reģionu apvienība un tajā ietilpstoša "Reģionu alianse" - tuvākajā laikā kongresus neplāno.

Arī Saeimā neiekļuvusī partija "Latvijas attīstībai" 7.novembrī sasaukusi kongresu, lai apspriestu politiskās aktivitātes un formulētu konkrētus nākotnes uzdevumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti