Rīta Panorāma

Baltijas valstis mazina atkarību no Krievijas gāzes importa

Rīta Panorāma

Miris pirmais neatkarīgās Baltkrievijas līderis Šuškevičs

Intervija ar LTRK prezidentu Aigaru Rostovski

Uzņēmēju organizācija ar kampaņu centīsies saliedēt sabiedrību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sāk sabiedrības saliedēšanas kampaņu “Mēs – Latvijas iedzīvotāji”, kuras mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz lietām, kas mūs vieno, nevis šķeļ.

LTRK prezidents Aigars Rostovskis intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” skaidroja, ka LTRK ir uzņēmēju organizācija un uzņēmēji arī ir pilsoņi, kurus uztrauc pasaulē un Latvijā notiekošais.

Viņš norādīja uz LTRK vairāku biedru pausto, ka “Latvijā “30 gadus ir nedaudz ielaista sabiedrības konsolidācijas lieta”. Tāpēc ierosināta iecere rīkoties, un virkne LTRK biedru arī ziedo šim mērķim.

“Tā sabiedrības daļa, kas dzīvo Kremļa informatīvajā telpā, tie ir mūsu cilvēki, viņi jādabū Rietumu civilizācijā un jāiesaista Latvijas tālākā būvniecībā,” sacīja Rostovskis.

Kampaņas mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz lietām, kas mūs vieno, nevis šķeļ. “Mēs, Latvijas tauta, esam visi Latvijas iedzīvotāji – gan veci, gan jauni; gan latvieši, gan krievi. Visi, kas par savu zemi saucam Latviju, esam Latvijas iedzīvotāji – ārsti, skolotāji, policisti, zemnieki, poļi, baltkrievi, ukraiņi, krievi un pārējie,” norādīts LTRK paziņojumā.

Kampaņā Latvijas iedzīvotāji dalīsies ar saviem stāstiem par to, kā kopīgas draudzības, kopīgi uzņēmumi, kopīgas ģimenes, kopīgi svētki veido vienu zemi un vienu valsti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti