Turpmākos divus gadus bezmaksas apraidē turpinās rādīt «RīgaTV 24», «Re:TV» un «Sportacentrs.com TV»

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē 2020. un 2021.gadā.

Kā informēja padomē, noslēdzies konkurss par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas) visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā.

Konkursa daļā "Informatīvās telpas daudzveidības nodrošināšana" par uzvarētāju atzīta AS "TV Latvija" ar programmu "RīgaTV 24".

Konkursa daļā "Kultūrtelpas un nacionālās identitātes stiprināšana" uzvarējusi SIA "Vidzemes Televīzija" ar programmu "Re: TV (Latvijas Reģionu Televīzija)"

Savukārt konkursa daļā "Aktīva un veselīga dzīvesveida Latvijā veicināšana" par uzvarētāju atzīta SIA "4.vara" ar programmu "Sportacentrs.com TV".

Tomēr konkursa daļā "Latvijas sabiedrības ilgtspējas stiprināšana" konkurss noslēdzies bez rezultātiem. Tāpēc atkārtots konkurss uz šo daļu tiks sludināts 30.decembrī.

Konkursa mērķis ir nodot komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tiesības izplatīt televīzijas programmas brīvajās vietās bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti