Truksnis: Piecos gados Ķemeri pilnībā pārvērtīsies

Ķemeru sanatorijas un pašvaldības veiksmīgas sadarbības rezultātā piecos gados Ķemeri pārvērtīsies pilnībā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Truksnim divas reizes esot bijusi saruna ar investoru "Park Hotel Ķemeri", kurš izsolē iegādājies sanatoriju. "Faktiski investoru grupu, jo viņi nāca domē runāt par tālākajiem plāniem kopā ar Francijas kompāniju "Vichy", kas pazīstama ne tikai ar minerālūdeni un kosmētikas līniju, bet arī SPA viesnīcām,” skaidroja domes priekšsēdētājs. Turklāt investors jau iepriekš esot veicis ieguldījumus līdzīgos objektos viesnīcās Šveicē un Vācijā, tai skaitā Bādenbādenē.

Jūrmalas domes priekšsēdētājs pauda pārliecību, ka sadarbības rezultātā starp investoru un pašvaldību Ķemeri pilnībā pārvērtīsies piecu gadu laikā.

Jau vēstīts, ka Ķemeru sanatoriju izsolē iegādājies uzņēmums "Park Hotel Ķemeri", kura vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Aleksandrs Gusakovs. Administrators norādīja, ka Gusakovs ir uzņēmējs, kuram pieder starptautisks, prestižs viesnīcu tīkls tādās valstīs kā Vācijā un Šveicē.

Savukārt Krievijas mediji vēsta, ka Gusakovs padomju laikos dienējis Valsts drošības komitejas (VDK) 9.pārvaldē, kas apsargāja augstās PSRS amatpersonas un ārvalstu viesus. 

Iepriekš vēstīts, ka Jūrmalas pilsētas tiesa 2013.gada 1.martā pasludināja sanatorijas "Ķemeri" kompleksa īpašnieka "Ominasis Latvia" maksātnespējas procesu, ieceļot par maksātnespējas administratoru Aināru Kreicu. "Ominasis Latvia" īpašumā atrodas vairāki īpašumi Jūrmalā, tostarp nekustamais īpašums Tukuma ielā 42, kas sastāv no zemes vienības 13 779 kvadrātmetru platībā un uz tās esošās viesnīcas un sanatorijas.

Sanatorijas "Ķemeri" kompleksā ietilpst valsts nozīmes arhitektūras piemineklis "Viesnīca" un viens vietējās nozīmes kultūras piemineklis "Peldu iestāde". "Ominasis Latvia" maksātnespējas administrators, lai apmierinātu iesniegtos kreditoru prasījumus, ir uzsācis sanatorijas "Ķemeri" kompleksa un ar to saistītās kustamās mantas pārdošanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti