Truksnis: Iepriekšējam Ķemeru sanatorijas īpašniekam bija citas prioritātes

Iepriekšējam Ķemeru sanatorijas īpašniekam, uzņēmumam „Ominasis” savulaik bija citas prioritātes un attieksmē pret sanatoriju atspoguļojās pārpalikuma princips, piektdien no rīta intervijā Latvijas Radio raidījumam „Labrīt” atzina Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Vēstīts, ka Jūrmala šonedēļ iegādājās Ķemeru sanatoriju par 3,8 miljoniem latu, neieskaitot PVN. Ieskaitot PNV, summa sasniegs ap 4,5 miljonus latu. Truksnis uzsvēra, ka šī summa ir mazāka par reālo Ķemeru sanatorijas vērtību, un pirkumam atvēlētā nauda noteikti nebūs velti iztērēta. Provizoriskā summa, par kādu pirks sanatoriju, gan varētu mainīties aptuveni 2000 latu apmērā, jo nav beigusies pilnīga ēku kompleksa novērtēšana.

Viņš norādīja, ka „Ominasis” saimniekošana Ķemeru sanatorijā iepriekš rādīja, ka tās attīstīšana nav uzņēmuma prioritāte. „Kamēr īpašnieks vairāk vai mazāk, pamatā  - mazāk veiksmīgi saimniekoja, tikmēr pašvaldība ar nožēlu varēja tikai noskatīties,” atzīmēja Truksnis.

Iecerēts, ka tagad Jūrmalas dome meklēs investoru, kurš pašvaldībai piedāvās savu biznesa plānu. Mērs atgādināja, ka investoram ir jānāk ar saviem līdzekļiem, tomēr pašvaldība paliks kā vienīgā sanatorijas īpašniece. Sanatorijas renovēšanas mērķi būs jaunu darbavietu radīšana, ārstnieciskā tūrisma attīstība, viesnīcas radīšana, kā arī ēkas kultūrvēsturiskās vērtības saglabāšana.

Jau vairāk nekā pirms gada Jūrmalas dome lūdza valdību sanatoriju nodot pašvaldībai, un tagad šāds lēmums ir pieņemts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti