Triju automašīnu sadursmē iet bojā mazs bērns un vīrietis

Sestdien pie Klidziņas notika smags satiksmes negadījums, kurā gāja bojā pieaudzis vīrietis un viņa mazgadīgais dēls. Kā uzsver Valsts policijā, iestājoties rudens tumšajam laikam, autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem.

Traģiskais negadījums notika sestdien ap plkst.18, kad jau bija tumšs. Tajā bija iesaistītas trīs automašīnas. Negadījumā gāja bojā 32 gadus vecais bērna tēvs un četrus gadus vecais dēls.

„Pašlaik negadījuma apstākļi tiek noskaidroti, un precīzi tie būs zināmi tikai pēc izmeklēšanas," norādīja policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Tas notika diennakts tumšajā laikā. Tā kā tumšajā laikā ir apgrūtināta redzamība, policijas pārstāvis autovadītājus aicina būt uzmanīgiem uz ceļa: „Pašlaik jau sācies tumšā laika periods, kad ātri paliek tumšs un nav vēl uzsnidzis sniegs. Līdz ar to ir ļoti grūti saskatāmi gan gājēji, gan automašīnas, kas varētu būt novietotas ceļa malā. Jāievēro drošs braukšanas ātrums, distance starp savu un citiem transporta līdzekļiem. Tāpat jāņem vērā, ka ir rudens: ik pa brīdim līst lietus, vietām vēl ir lapas uz ceļiem, kas padara ceļus slidenus. Uzmanīgi jāseko līdzi ceļa stāvoklim un apkārtējiem apstākļiem, un attiecīgi jāizvēlas braukšanas stils un ātrums."

Kopumā aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem notika 65 satiksmes negadījumi. 10 gadījumi bija ar cietušajiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti