«Traktordienā» Tērvetē tiekas Baltijas valstu lauksaimnieki

Lai demonstrētu jaunākās tehnoloģijas un modernu lauku apstrādes tehniku, sestdien, 28.maijā, Tērvetē «Agrofirmas Tērvete» saimniecībā notiek «Traktordiena». 

Tās laikā jau piektdien, 27.maijā, ar viedokļiem par nozares aktualitātēm dalījās Baltijas valstu lauksaimniecības nozares vadība. Savukārt sestdien interesentiem ir iespēja vērot traktoru parādi un citas tehnikas demonstrējumus.

Tāpat sestdien būs iespēja uzdot jautājumus nozares valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, ekspertiem, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm, piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī baudīt Tērvetes pašdarbības kolektīvu koncertu.

"Šodien faktiski mēs esam pirmo reizi Latvijas un Baltijas vēsturē izveidojuši ne tikai vienkārši izstādi un praktisko darbību, bet tādu sadarbību starp divām valstī – Lietuvu un Igauniju. Mums ļoti interesētu nākotnē apvienot mūsu visu kopīgās intereses – gan teoriju, gan izglītību, gan praksi, sanākot vienreiz gadā tieši Latvijas centrā," teica "Traktordienas" rīkotājs, fonda Latvijas lauksaimniecības attīstībai valdes priekšsēdis Rihards Krastiņš.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti