Panorāma

Ekonomisti brīdina par vidēju ienākumu slazdu

Panorāma

Panorāma

Ar ko beigsies kukuļošanas lieta?

Tiesa atbrīvo no apcietinājuma kukuļņemšanas lietā aizdomās turēto Feierābendu

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa pirmdienas, 23.maija, pēcpusdienā tiesas zālē atbrīvoja no apcietinājuma kukuļņemšanas lietā aizdomās turēto Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieku Arvilu Feierābendu.

Apcietinājums Feierābendam bija piemērots kopš 16.marta kā drošības līdzeklis.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, šorīt no apcietinājuma atbrīvots arī otrs šajā pašā kukuļņemšanas lietā aizdomās turētais - VP Kārtības policijas pārvaldes inspektors Ilmārs Plētiens.

Kā ziņots, advokāts Saulvedis Vārpiņš jau aprīļa otrajā pusē bija lūdzis Iekšējās drošības birojam (IDB) Feierābendu atbrīvot no apcietinājuma. Advokāts bija paudis uzskatu, ka inkriminētajam noziegumam trūkst pierādījumu un IDB lēmums, ar kuru policijas amatpersona atzīta par aizdomās turēto, ir vērtējams kā izplūdis.

Klients tiekot turēts aizdomās, jo, vadot Ieroču, munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas pārbaudījuma komisiju, it kā pieņēmis 1000 eiro, lai divas privātpersonas sekmīgi nokārtotu eksāmenu. Šādas komisijas sastāvā ir četri cilvēki.

Intervijā LTV "Panorāma" Feierābends uzsvēra, ka nav pieņēmis nekādus kukuļus un nav nekādu pierādījumu viņa iespējamajai vainai. Viņš pauda, ka neviens, visticamāk, nespēs atzīt, ka ir pieļauta kļūda.

Jau ziņots, ka kopā ar Feierābendu un Plētienu lietā tika aizturētas vēl divas personas.

VP priekšnieks Ints Ķuzis iepriekš norādīja, ka aizdomās turētās policijas amatpersonas noteikti neturpināšot darbu savā amatā. Viņš arī informēja, ka par notikušo ir sākta disciplinārlieta, lai izvērtētu tiešo vadītāju un konkrēto darbinieku rīcību. Saistībā ar notikušo tiks vērtēta arī Feierābenda priekšnieka, Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka Arta Velša, atbildība, solīja Ķuzis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti