4. studija

Ceturtā studija

4. studija

Ceturtā studija

Zāles pļaušanas «eksperimenti» Strazdupītes krastos.

Teritorijas labiekārtošanas vietā Strazdupītes krasti sagandēti vēl vairāk

Nelielā Strazdupīte, kas tek cauri Juglai, savieno Juglas ezeru ar Ķīšezeru, bet ar tās krastu labiekārtošanu pašvaldības atbildīgajiem dienestiem nesokas jau visu vasaru. Jūnijā, pļaujot zāli, sabojāti krasti, ko solīja labot, taču tagad krasti sagandēti vēl vairāk, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.

Jūnijā “4. studija”  vēstīja, ka Strazdupītes krastos pēc zāles pļaušanas izskatījās, ka ir plānots stādīt kartupeļus, nevis iekopt skaistu zālienu, – ar traktortehniku samocītie upes krasti atgādināja uzartu lauku.

Pašvaldība toreiz uzklausīja pretenzijas, devās pārbaudē, lai pārliecinātos, kā atklātā konkursā uzvarējušais ārpakalpojuma sniedzējs ir veicis savu darbu, atzina kļūdas un lēma, ka jāpļauj būšot vēlreiz.

Vairāki mēneši ir pagājuši, bet situācija atkal ir līdzīga.

“Aizaugušais klajums, un tad viņi nofrēzē visu līdz zemei, tas jau nav zālājs.  Iepriekšējos gadus pļāva ar trimeriem, un tad vismaz kaut kāds normāls zālājs palika, bet tagad melna zem paliek pēc tam,” situāciju raksturoja vietējais iedzīvotājs Imants Blicsons.

Tagad teritorija ir raiba kā dzeņa vēders. Vietām zeme ir uzarta, ir redzamas rises, bet citur ir atstātas nezāles pat pusmetra augstumā. 

Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes darbinieki arī šoreiz pēc raidījuma “4. studija” aicinājuma apsekoja teritoriju, taču komentāru solījās sniegt tikai tad, kad šis atbildīgais darbs tiks pabeigts.

Tajā pašā dienā Strazdupītes krastmalā tika atvesta cita kalibra tehnika – atsūtīta īsta zāles pļaušanas mašīna. Diemžēl drīz vien tā esot iebuksējusi un sākušies glābšanas darbi. Pēc neilga laika atvests atkal cits zāles pļāvējs, šoreiz – traktors.

Taču visu šo teritorijas labiekārtošanas operāciju laikā Strazdupītes krasti sagandēti vēl vairāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti