«Tautas panorāma» Pāvilostā: Vietējo vadību gan slavē, gan peļ

Pāvilostā vietējie iedzīvotāji vietējo varu gan slavē, gan peļ, ceturtdien, 30. martā, viesojoties Latvijas rietumos, noskaidroja “Tautas panorāma”.

Cilvēki uzteic to, ka ceļi ir kārtībā un ielas tiek remontētas. Arī ēkas tiek atjaunotas. Kopumā iedzīvotāji atzīst, ka visai daudz tiek paveikts Pāvilostas labā.

Tajā pašā laikā viņi neslēpj, ka kāds vietējais uzņēmums rada smakas, kuru dēļ ir daudz mušu. Tāpat izskan pārmetums, ka pagasta vadītājs ap savu māju nesaskaņoti būvē valni. Savukārt kāda vecāka kundze gribētu, lai Pāvilostā būtu publiskā pirts, jo gados vecākiem cilvēkiem nav kur nomazgāties.

Tāpat "Tautas panorāma" ceturtdien viesojās Skrundā un Aizputē.

"Tautas panorāma"  Aizputē

"Tautas panorāma" Skrundā

Kā jau ziņots, Latvijas Televīzija (LTV) un sabiedrisko mediju portāls "Lsm.lv" sākuši vēl nebijušu maratonu, pirms pašvaldību vēlēšanām piestājot katrā novadā un aicinot ikvienu izteikties par savu pašvaldību un to, kas vēl darāms.

Piektdien, 31.martā, "Tautas panorāma" viesosies plkst. 11 Vaiņodē pie veikala "Top!" un Valkā pie autoostas. Savukārt plkst. 13 Strenčos laukumā iepretim aptiekai un Priekulē, Aizputes ielā, plkst. 15 Lieģos iepretim pašvaldības ēkai un Mūrmuižā iepretim pastam. Visbeidzot, plkst. 17 Valmieras centrā pie Kultūras nama un Grobiņā pie veikala "Top!".

Par to, kas labs pašvaldībā noticis pēdējos četros gados, bet kādas problēmas vēl ir jārisina, iedzīvotāji var pastāstīt arī, ierakstot savas pārdomas uz ziņojumu dēļa "Lsm.lv" sadaļā "Tautas panorāma", izvēloties savu novadu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti