Dienas ziņas

Brīvdabas muzejā gaismas spēles

Dienas ziņas

Ziemassvētku galdā jābūt pelēkajiem zirņiem

Talsos apbalvo labākos skolēnu

Talsu skolā labākie skolēni saņem «Oskara» balvu

Beidzoties pirmajam mācību pusgadam, teju katrā skolā tika sveikti labākie skolēni, arī Talsu Kristīgajā vidusskolā. Nu jau 14 gadus vidusskolā pasniedz "Oskarus" ne tikai tiem skolēniem, kuri ir sasnieguši augstus mācību rezultātus, bet arī tiem, kuri bijuši izpalīdzīgi, draudzīgi un spējuši kādu iedvesmot.

Apsardze pie zāles durvīm, izgaismota ieeja, sarkanais paklājs – viss kā īstā "Oskara" kino balvas pasniegšanas ceremonijā. Skolēni ierodas tērpti vakarkleitās un uzvalkos, kopā ar viņiem arī vecāki un pedagogi.

T,alsu Kristīgās vidusskolas direktore Inguna Gruzniņa atzīst – šis pasākums nav vienkārša pateikšana paldies par labo darbu, bet gan ģimeņu kopā būšana, kā nereti jauniešiem pietrūkstot ikdienas steigā.

"Šodien jau nemaz nav tik daudz to iespēju, kad mazie puiši redz, ka tēti nāk uzvalkos, dancina mammas. Bērni mācās kulturālu uzvedību ballē," stāstīja Talsu Kristīgās vidusskolas direktore.

"Oskari" tiek pasniegti 15 nominācijās, no kurām vien trīs ir par izciliem rezultātiem mācībās. Nominanti ir skolēni no 5. līdz 12. klasei. Katrai nominācijai tiek pieteikti skolēni, balsošana notiek elektroniski. Līdz pat pēdējam brīdim uzvarētāji tiek turēti noslēpumā.

"Ļoti laimīga, es tiešām biju ļoti lielā šokā. Es tiešām centos palīdzēt visiem, kam ir iespējams, es centos iesaistīties jebkurā pasākumā. Tiešām būt kā paraugam citiem," atzina Emīlija Estere Panteļejeva, kura ieguvusi balvu nominācijā "Es vēlos līdzināties Tev".

"Skolotājs – mans draugs", "Ikdienas nemanāmais varonis", "Žēlsirdīgais samarietis", "Atsaucīgākais vecāks", "Spicākais skolotāja teiciens" – šīs ir dažas no nominācijām, kurās "Oskari" tiek pasniegti skolotājiem, skolas darbiniekiem un vecākiem.

Skolai piederīgie atzīst, ka viņi visi jūtas kā viena ģimene un katrs paldies esot ļoti svarīgs.

"Es jau smejos, ka es šeit esmu kā mēbele. Man patīk šī atmosfēra, man patīk atbalstīt savus bērnus un es par viņiem cīnos," sacīja Inga Volmane, kura ieguvusi balvu nominācijā "Atsaucīgākais vecāks".

Nereti balvas piešķiršana ir pārsteigums. Skolēnam nav veicies tik labi mācībās, nav augsti sasniegumi olimpiādēs, bet "Oskaru" saņem, piemēram, par izcilu humora izjūtu. Kā atzīst direktore, ja tev ir laba sirds, vari sasniegt daudz, un nav svarīgi, kāda ir tava vidējā atzīme.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti