Dienas ziņas

Šogad pieprasīti sēklas kartupeļi

Dienas ziņas

Fotogrāfs Stefans nonāk pie galamērķa

Nedienas ar atkritumu apsaimniekotāju Talsos

Talsu novadā kavējas atkritumu izvešana

Atkritumu tvertnes pilnas ar kaudzi, tomēr grafikā paredzētajā laikā izvešana nenotiek. Neizpratne un sašutums ir ne tikai lielai daļai Talsu novada iedzīvotāju, bet arī juridiskajām personām. Atkritumu apsaimniekotājs SIA “Eco Baltia vide” sola, ka situācija tuvākajā laikā uzlabosies.

Talsiniece Mārīte līdz šim bija pieradusi, ka katra mēneša pēdējā pirmdienā atkritumu savākšanas mašīna ieripoja sētā, lai konteineru iztukšotu, bet šonedēļ tā diemžēl pabraukusi garām.

Mašīna iebrauca, paņēma laikam tiem, kuriem divas reizes nedēļā ved, un pārējiem, kam vienu reizi mēnesī, atstāja! Neatsūtīja nevienu ziņu,” saka Mārīte.

Apmeklējot klientu apkalpošanas centru Talsos, noskaidrots, ka nākamā atkritumu izvešana būs tikai pēc divām nedēļām. Arī Laucienes pansionātā atkritumu tvertnes joprojām pilnas ar kaudzi.

Nav jau vairāk kā divas nedēļas izveduši. Pēc pēdējās sarunas vakardien ir solīts, ka šorīt tā kā izvedīs, bet šobrīd vēl nav!” uzsver pansionāta direktors Andis Kukītis.

Kopš 17. februāra mainījušies atkritumu izvešanas grafiki. Lai gan uzņēmuma vadība skaidro, ka par izmaiņām informējuši, tomēr liela daļa pakalpojumu ņēmēju neziņā rausta plecus. „Iedzīvotājiem informācija ir pieejama vai nu e-pastos, ja viņi mums tādus ir iedevuši, vai nu mūsu mājas lapā, un ir arī pagastu pārvaldēs informācija izdrukātā veidā. Iedzīvotāji pārmet arī to, ka viņi Jūs nevar sazvanīt! Šobrīd situācija ir uzlabojusies, jautājumu tiešām bija vairāk, nekā mēs bijām prognozējuši!” saka SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte.

Uzņēmums atkritumu apsaimniekošanu Talsu novadā uzsāka pērn martā. Uzvaru garantēja zemākās piedāvātās pakalpojuma izmaksas. „Uzņēmējs gribot šo biznesu saņemt sev, tomēr sakož zobus un mēģina ar lielām cerībām iedot to lētāko cenu. Manuprāt, ka būs labi, un gan jau kaut kā! Acīmredzot, tas "gan jau kaut kā" nestrādā!” saka Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Tropiņš.

Šobrīd uzņēmuma pakalpojumi no Kolkas līdz Rīgai pieejami ap miljons iedzīvotāju. Izrādās, ka līdzīgas problēmas bijušas arī citiem. Tāpēc šonedēļ kopā sanāca pašvaldību pārstāvji un uzņēmuma vadība, kā rezultātā tika gūts apsolījums, ka problēmas jau tuvākā laikā tiks atrisinātas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt