Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Antonu Kursīti

Rīta Panorāma

Dž.Verdi "Traviata" iestudējums Novosibirskā

Telefonintervija ar Ingu Ermansoni

Skolotāja: Streiks ir galējais līdzeklis, bet esam gatavi uz to

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Streiks ir galējais līdzeklis, un tas nav pašmērķis problēmu izglītībā risināšanai, taču nepieciešamības gadījumā skolotāji ir gatavi pārtraukt darbu, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pārstāve, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolotāja Inga Ermansone.

Viņa pastāstīja, ka, braucot atpakaļ no Rīgas, skolotāji pārrunājuši, ko ir gatavi darīt, ja situācija nemainīsies. Pedagogi ir gatavi rīkot un iesaistīties vēl nopietnākās akcijās. “Mums skolā ir skolotāji, kas nav arodbiedrības biedri, bet ir gatavi pievienoties,” teica Ermansone.

“Streiks ir galējais līdzeklis, bet tas nav mūsu mērķis (..) Katrā ziņā - ja nekas nemainīsies, tad mēs būsim spiesti rīkoties,” saka Ermansone.

Viņa atzīst, ka vismaz vidusskolā skolēniem ir skaidri skolotāju protesti motīvi un esošo problēmu iespaids uz izglītības kvalitāti Latvijā.

Vismaz vidusskolas līmenī ir izpratne, jo izglītības kvalitāte ir atkarīga no tā, vai skolotāji saņems nepieciešamos līdzekļus.

Vēstīts, ka skolotāji pirmdien Rīgā rīkoja protesta akciju, kurā gājiena laikā pieprasīja palielināt atalgojumu par to darbu, kas šobrīd nav apmaksāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti