Sigulda tomēr lauž līgumu ar nekvalitatīvu ēdinātāju skolās

Siguldas pašvaldība tomēr nolēmusi pirms termiņa lauzt līgumu ar vairāku pilsētas skolu ēdinātāju - “Kretingos maistas”, kurš skolā pusdienu maltītes gatavojis no nekvalitatīviem un bojātiem produktiem. Pašvaldība atzīst, ka darbs ar šo ēdinātāju piecu gadu garumā bijis ļoti sarežģīts.

„Šajā reizē saņemtie Pārtikas un veterinārā dienesta ārpuskārtas pārbaudes rezultāti ir īpaši nopietni, lai pašvaldība, rūpējoties par novada skolēnu veselību, pieņemtu galīgo lēmumu par līguma laušanu,” tā lēmumu pamato Siguldas mērs Uģis Mitrevics.

Kad novada domē par “Kretingos maistas” nekvalitatīvo pakalpojumu interesējās raidījums “De facto”, tika paskaidrots, ka līguma laušana ir ļoti sarežģīta. Pēc Latvijas Televīzijas sižetu radītās rezonanses sabiedrībā šāda iespēja acīmredzot rasta.

Mitrevics arī izteicis aizrādījumus skolu vadībai par nepietiekamu ēdināšanas kontroli. Turpmāk skolām uzdots aizpildīt kontroles žurnālus, kas jebkurā brīdī pieejami pašvaldībai.

Vēstīts, ka no 53 pārbaudēm, ko Pārtikas un veterinārais dienests veicis skolās, kur ēdināšanu nodrošina “Kretingos maistas”, 40 gadījumos konstatēti pārkāpumi. Ēdienos tika konstatēti neatļauti produkti, savītuši dārzeņi un neatbilstošas porcijas. Uzņēmums pakalpojumu sniedz 24 Latvijas skolās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti