Šodienas jautājums

"Šodienas jautājums"- Ekonomisti Rutkaste un Strautiņš par nabadzības risku, inflāciju, energoresursu cenām (ar surdotulkojumu)

Šodienas jautājums

"Šodienas jautājums" - Sanita Osipova Par Covid-19 ierobežojumu satversmību un Satversmes tiesas politisko neatkarību

"Šodienas jautājums" - Sanita Osipova Par Covid-19 ierobežojumu satversmību un Satversmes tiesas politisko neatkarību

Satversmes tiesa saņēmusi 84 pieteikumus par Covid-19 ierobežojumiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Satversmes tiesa (ST) līdz šim saņēmusi 84 dažādas sūdzības par Covid-19 ierobežojumiem, bet lielākā daļa – 68 pieteikumi – saņēmuši atteikumu, jo personai sākumā bija jāvēršas Administratīvajā tiesā. To intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" pastāstīja ST priekšsēdētāja Sanita Osipova.

Viņa norādīja, ka iesniegumu tēmu klāsts ir plašs – sākot no sejas masku valkāšanas un ierobežojumiem skolā, kā arī tirdzniecības ierobežojumiem un beidzot ar Covid-19 testa nepieciešamību, ieceļojot Latvijā.

Vienlaikus Osipova norādīja, ka daļa iesniegumu bija veidota "pēc viena šablona", kur mainījās vien iesniedzēja vārds, bet saturs bijis vienāds.

Viņa atgādināja, ka jau pērn decembrī ST izskatīja azartspēļu organizētāju pārstāvju iesniegumu, kurā tika apstrīdēs interaktīvo interneta azartspēļu ierobežojums ārkārtējās situācijas laikā.

Bet drīzumā tiks skatīti iesniegumi par komercdarbības aizliegumiem tirdzniecības centros, kā arī par prasību Latvijas pilsonim, atgriežoties valstī, veikt Covid-19 testu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti