Sākas balsojums par 2013. gada Eiropas cilvēku Latvijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Nevalstiskā organizācija „Eiropas kustība Latvijā" (EKL) otrdien sāk balsojumu par Gada Eiropas cilvēku Latvijā. Balsojums norisināsies mēneša garumā – līdz 10. decembrim, aizpildot elektroniskā balsojuma anketas šeit.

Tituls „Gada Eiropas cilvēks Latvijā" ik gadu tiek piešķirts cilvēkam, kas ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā.

Piedaloties balsojumā, ikviens tiek aicināts pieteikt kandidātus no dažādām darbības sfērām – kultūras, izglītības un zinātnes darbiniekus, politiķus, finansistus un uzņēmējus, ārstus, žurnālistus, lauksaimniekus, uzņēmējus u.tml.

Katru nedēļu sabiedrisko mediju portālā lsm.lv un EKL mājas lapā tiks publicēti apkopoti balsojuma dati un paziņoti tā līderi, piedāvājot šo personību profilus. Balsu skaitīšana noslēgsies 10. decembrī, kad tiks publiskoti trīs lielāko sabiedrības atzinību ieguvušo titula pretendentu vārdi. „Gada Eiropas cilvēks Latvijā" titula ieguvējs tiks paziņots balsojuma noslēguma ceremonijā 17. decembrī.

EKL jau 16 gadus aicina ar šo balsojums atskatīties uz iepriekšējā gada aktualitātēm sabiedrības dzīvē, kā arī pārvērtēt notikušo un izteikt savu cieņu un atzinību ievērojamām personībām, kas ļāvušas apzināties mūsu pašu vērtības un pienesumu Eiropai. Līdzšinējos gados ar savu balsojumu sabiedrība pateikusi paldies Vairai Vīķei-Freibergai, Andrim Piebalgam, Zbigņevam Stankevičam, Renāram Kauperam, Aigaram Apinim, kā arī Latvijas Radio žurnālistei Inai Strazdiņai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti