Rūdolfa vecāki pateicas cilvēkiem par sniegto atbalstu puikas meklēšanā

Mazā Rūdolfa vecāki svētdien izplatījuši vēstuli, kurā no sirds pateicas visiem, kuri organizēja un piedalījās ceturtdienas vakarā pazudušā puikas meklēšanā.

Saulkrastu novadā nakti mežā pavadījušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa vecāki pateicas cilvēkiem par sniegto atbalstu.

"Ar šo mēs gribētu pateikties visiem, kas bija ar mums kopā gan sirdī, gan lūgšanās, gan esot līdzās, gan organizējot, gan meklējot, gan atbalstot, gan rosoties, gan vārot tēju un gatavojot sviestmaizes pārgurušajiem meklētājiem.

Patiesībā neviens PALDIES nespēj atlīdzināt tās pūles un atbalstu, ko cilvēki sniedza. Bet nepateikt paldies - to mēs arī nespējam. Mēs gribētu pateikt šo neizsakāmo paldies visiem, visiem, visiem…" rakstīts vēstulē, paužot atzinību gan katram meklētājam atsevišķi, gan komandas darbam, kas nodrošināja laimīgo atkaltikšanos ar nakti mežā pavadījušo Rūdolfu.

Pie zēna ir palikušas kāda karavīra vilnas zeķītes, ko viņš Rūdim uzvilka kājās pēc atrašanas. Ja šis  cilvēks nepieteiksies, tad zeķes tiks glabātas par mīļu un laimīgu atmiņu, saka vecāki.

Jau ziņots, ka divus gadus un astoņus mēnešus vecais Rūdolfs pazuda ceturtdienas vakarā no kādas dārza mājas teritorijas dārzkopības kooperatīvā «VEF-Biķernieki» Saulkrastos. Zēna meklēšanā iesaistījās gan policija, gan armija un zemessargi, gan arī simtiem brīvprātīgo. Bērnu atrada aptuveni pusotra kilometra attālumā no pazušanas vietas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti