RNP klienti pēdējo dienu var samaksāt rēķinu parādus, nemaksājot kavējuma naudu

„Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) pirmoreiz sācis akciju, kurā piedāvā parādniekiem dzēst kavējuma naudu, ja tiks samaksāti parādi par apkuri un citiem pakalpojumiem.

Akcija sākās 3.oktobrī, un šodien ir pēdējā diena, lai to izmantotu. Parādi par ikmēneša rēķiniem ir apmēram 40 procentiem no 170 tūkstošiem „Rīgas namu pārvaldnieka” klientu, un to kopējā summa sasniedz 29 miljonus eiro. Dzēst kavējuma naudas parādu var personas, kam pieder vai ir piederējis dzīvoklis „Rīgas namu pārvaldnieka” pārvaldītā mājā, kā arī neprivatizētu dzīvokļu īrnieki, kuri īrē telpas šādās mājās, stāsta uzņēmuma pārstāve Santa Vaļuma:

„Esam novērojuši, ka mūsu klienti ziemas mēnešos mēdz apmaksāt ikmēneša rēķinus vidēji 75% apmērā, bet vasaras mēnešos maksājumu apjoms palielinās līdz pat 110 un vairāk procentiem. Tātad mūsu klienti ziemas laikā uzkrātos parādus mēdz apmaksāt vasarā, kad rēķini ir mazāki, jo nav jāmaksā par apkuri. Tā kā vasara ir beigusies, mēs vēlējamies spert soli pretī saviem klientiem, kuri kādu iemeslu dēļ nav varējuši norēķināties par iepriekšējā apkures sezonā saņemtajiem pakalpojumiem, un aicinām izmantot šo iespēju, lai varētu nokārtot savas parādsaistības.”

RNP pārstāve Santa Vaļuma
00:00 / 00:40
Lejuplādēt
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti