«Rīgas konference 2019» būs skatāma LSM.lv tiešraidē

11. un 12. oktobrī norisināsies starptautiskās drošības un politikas "Rīgas konference 2019". Konferencē aptvers tādas aktualitātes kā NATO darbības turpinājums, sasniedzot 70. gadadienu, pārmaiņas Eiropas politiskajā elitē, kā digitālais laikmets pārveido politisko varu, Rietumu attiecības ar Krieviju, kā jaunās lielvaras veido ietekmes reģionus. Konferencei varēs sekot līdzi arī tiešraidē portālā LSM.lv. 

Divu dienu laikā "Rīgas konferencē 2019" tiks aizvadītas 11 dažādu formātu diskusiju sesijas. Viesu saraksts ir piepildīts ar dažādu valstu ministriem, vēstniekiem un politikas ekspertiem. Šī gada konferenci atklās Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Konferences mērķis ir veidot labvēlīgu vidi viedokļu apmaiņai un diskusijām. Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju un Latvijas Aizsardzības ministriju. Pirmā "Rīgas konference" notika 2006.gadā.  

"Rīgas konference 2018" pulcēja lielāko dalībnieku skaitu pēdējo desmit gadu laikā - 650 dalībnieku no vairāk kā 40 valstīm.

Plašāku informāciju iespējams atrast "Rīgas konferences 2019" tīmekļa vietnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti