Rīgas domes trīs departamentu direktorus meklēs atklātos konkursos

Rīgas dome rīkos atklātu konkursu uz Finanšu departamenta, Izglītības, kultūras un sporta departamenta, kā arī Pilsētas attīstības departamenta vakantajām direktoru amata vietām, kuras pašlaik ieņem pienākumu izpildītāji.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai”) parakstījis rīkojumus par atklāto konkursu organizēšanu. Konkursus uz minētiem amatiem plāno izsludināt šīs nedēļas beigās. Tāpat apstiprinātas konkursu komisijas pretendentu izvērtēšanai un uzvarētāju noskaidrošanai.

Konkursi tiks izsludināti pašvaldības tīmekļa vietnē, oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” un Nodarbinātības valsts aģentūras tīmekļa vietnēs. Kandidātu atlases komisijas ir apstiprinājušas prasības kandidātiem, to vērtēšanas kritērijus, kā arī noteikušas, ka pieteikšanās termiņš ir 3. februāris.

Konkursi tiks izsludināti, lai izvēlētos vakantajiem amatiem piemērotākos kandidātus nolūkā nodrošināt profesionālu departamentu vadīšanu, kā arī sabiedrības uzticības veicināšanu Rīgas pašvaldības darbam.

“Cilvēkresursu kapacitāte departamentos ir jāstiprina, mums ir nepieciešami pieredzējuši speciālisti ar labu reputāciju un līdz šim sasniegto panākumu sarakstu. Es ceru, ka mums izdosies uzrunāt un piesaistīt tiešām labus profesionāļus,” paziņojumā medijiem citēts Burovs.  

KONTEKSTS:

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora amats ir vakants pēc tam, kad  Rīgas mērs Oļegs Burovs atcēla viņa prombūtnes laikā izdoto rīkojumu, ar kuru par departamenta vadītāja pienākumu izpildītāju tika iecelts Emīls Jakrins.

Savukārt pērn martā atlūgumu iesniedza Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, kurš domē strādājis 24 gadus.

Pērn novembrī amatu nolēmusi atstāt ilggadēja Rīgas domes Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti