«Rail Baltica» būvdarbu dēļ lidostā «Rīga» uz laiku pārcels sabiedriskā transporta pieturvietu

Turpinoties "Rail Baltica" būvdarbiem lidostā “Rīga”, uz laiku pārcels sabiedriskā transporta pieturvietu, informēja būvniecības pilnsabiedrībā "B.S.L. Infra".

Būvnieki, turpinot darbus pie lidostas, no 18. jūlija uz aptuveni trim nedēļām pārcels “Rīgas Satiksmes” 22. autobusa pieturvietu. 

Pagaidu pieturvieta atradīsies aptuveni 50 metru attālumā no līdzšinējās pieturvietas, aiz gājēju pārejas virzienā uz Rīgu.

Turpat tiks novietots arī 22. autobusa biļešu tirdzniecības automāts.

Lidostas teritorijā gājēju un autovadītāju ērtībām tiks papildus novietotas jaunās pieturvietas izvietojuma norādes.

KONTEKSTS:

"Rail Baltica" projekts paredz izveidot Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līniju no Tallinas līdz Lietuvas un Polijas robežai, lai tālāk ar dzelzceļu Baltijas valstis būtu iespējams savienot ar citām Eiropas valstīm. Baltijas valstīs plānots izbūvēt jaunu, 870 kilometru garu Eiropas sliežu platuma (1435 milimetru) dzelzceļa līniju ar vilcienu maksimālo ātrumu 240 kilometri stundā.

Paredzēts, ka "Rail Baltica" izmaksas sasniegs 5,8 miljardus eiro, ieskaitot atzaru, ko nolemts izbūvēt starp Kauņu un Viļņu. Daļa izmaksu tiks segtas no Eiropas Savienības līdzekļiem. Plānots, ka "Rail Baltica" dzelzceļa līnija būs gatava satiksmei 2026. gadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti