Putnis kļuvis par partijas «Progresīvie» ģenerālsekretāru un startēs vēlēšanās

Kādreizējais Kultūras ministrijas (KM) Mediju politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis kļuvis par partijas "Progresīvie" ģenerālsekretāru un no šī politiskā spēka rindām grasās startēt nākamgad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, liecina Putņa video paziņojums "Facebook".

Putnis paziņojumā norāda, ka viņš kopš 2011. gada ir biedrības "Progresīvie" biedrs. Biedrība šā gada februārī pārtapa par partiju, kas grasās startēt nākamgad gaidāmajās 13. Saeimas vēlēšanās. Politikā nolēmis doties arī Putnis, kļūstot par šī politiskā spēka ģenerālsekretāru un no partijas "Progresīvie" rindām startējot parlamenta vēlēšanās.

Putnis video paziņojumā norāda, ka "Progresīvie" iestājas "par stiprāku Latviju, sociāli taisnīgāku, godīgāku, kompetentāku un zaļāku". "Tā ir sociāli atbildīga demokrātija. Lai Latvijā būtu sociāli atbildīga demokrātija, "Progresīvie" nākamgad startēs Saeimas vēlēšanās," video paziņojumā klāsta Putnis.

Jau ziņots, ka Putnis 2015. gada februāra beigās kļuva par KM Mediju politikas nodaļas vadītāju, uzvarot konkursā uz šo amatu. Šā gada jūlija sākumā viņš darbu KM pameta, norādot, ka daļu iecerētā izdevies īstenot. Vienlaikus Putnis norādīja uz "ievērojamu pretestību" pārmaiņām mediju vidē.

"Esmu saņēmis piedāvājumu efektīvi izmantot manu pieredzi un zināšanas mediju politikas jomā citviet. Šo iespēju vēlos izmantot, jo no tā mūsu valstij un sabiedrībai būs lielāks labums,” pēc amata pamešanas ministrijā atzina Putnis.

Partijas "Progresīvie" mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka politiskā spēka priekšsēdētājs ir Māris Indulis Graudiņš. Partijas valdē ir arī Antoņina Ņenaševa, Ervins Labanovskis, Ieva Lazda, Mārtiņš Kossovičs, Ansis Dobelis un Guntis Laurins.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti