Puteņa dēļ «airBaltic» pārtrauc satiksmi ar Frankfurti

Aviokompānija «airBaltic» otrdien pēcpusdienā atcēlusi reisus uz un no Frankfurtes, pavēstīja lidostas «Rīga» pārstāve Elīna Krastiņa.

Fankfurtes lidosta, kas ir trešā lielākā lidosta Eiropā, ir slēgta spēcīga sniegputeņa dēļ. Puteņa laikā redzamība samazinājusies līdz 350 metriem, liecina lidostas meteoroloģiskās stacijas informācija. Uzsniguši 12 centimetri sniega.

Lidostas administrācija ziņo, ka līdz plkst. 14.30 (pēc Latvijas laika) skrejceļi varētu tikt attīrīti no sniega un lidostas darbība daļēji atjaunota.

Jau vēstīts, ka sniega dēļ kavējas un atcelti arī desmitiem reisi no Šarla de Gola un Orli lidostām Parīzē.

Sniega vētra un puteņi plosās Anglijas dienvidos, Angļu kanālā, Francijas ziemeļos, Beniluksa valstīs un Vācijā.

Anglijas dienvidaustrumos simtiem cilvēki iesprostoti savās mašīnās uz piesnigušiem ceļiem un glābšanas dienesti saņem daudz izsaukumu par autoavārijām.

Kompānija «Eurostar» apturējusi ātrvilcienu satiksmi starp Parīzi un Londonu, kā arī Parīzi un Briseli. Kompānija aicina pasažierus palikt vilcienu stacijās un bez vajadzības tās nepamest, jo laikapstākļi ir bīstami.

Haoss satiksmē ir arī Beļģijā. Briselē un citās Beļģijas pilsētās atcelti vai kavējās autobusu un vilcienu reisi, bet ātrvilcienu "Thalys", kas savieno Parīzi un Briseli, satiksme apturēta, kamēr spēcīga snigšana turpinās, paziņojusi kompānija "Thalys International".

3 komentāri
Real
"Sniega vētra un puteņi plosās... Angļu kanālā" :D Kur tas ir? Apmēram tur, kur Bejinga un Kroātija? :D
Real
Tiešām? :O Man gan šķiet, ka Angļu kanāls ir netālu no"Gimalajiešu lāčiem" ...
Mmm....
Angļu kanālās ir Lamansha juuras shaurums ;) paskaties kartee :)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti