Prelatovs saglabā Daugavpils pilsētas vicemēra amatu

Daugavpils domes vicemērs Igors Prelatovs ("Mūsu partija") pēc aizdomām par 14 miljonus  vērta iepirkuma dokumenta viltošanu un ietekmi uz konkursa norisi paliek amatā, taču maina kūrējošās darbības sfēru.

Daugavpils domes deputāts Jānis LāčplēsisSilvija Smagare
  Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks  Prelatovs, uz kuru krīt aizdomu ēna par paraksta viltošanu rezolūcijā, kas skar  “Daugavpils siltumtīklu” modernizācijas projektā iesaistīto ekspertu piesaisti, ceturtdien, 14.jūnijā, ar Daugavpils mēra Riharda Eigima ("Mūsu partija") rīkojumu vairs nedarbosies jomā, kas skar komunālo saimniecību, labiekārtošanu un pilsētas attīstību.

   

  Tādējādi no dienas kārtības ceturtdienas Daugavpils domes sēdē tika noņemts jautājums par Prelatova atstādināšanu no vicemēra amata. Notikumu turpmāko gaitu izšķirs tiesībsargājošās institūcijas, kurām nodota lieta par iespējamo vicemēra ietekmi uz iepirkumu.

  "Ņemot vērā to, ka šodien domes priekšsēdētājs ir izdevis rīkojumu, atstādinot Prelatova kungu no savu pienākumu pildīšanas tajās sfērās, kas skāra komisijas izmeklēšanas jomas, uzskatījām par iespējamu nepieņemt lēmumu par Prelatova kunga atbrīvošanu [no amata]. Pagaidīt, kas tad ir bijis ar to rezolūciju - ir vai nav bijis dienesta viltojums," teica Daugavpils domes deputāts, Pilsētas saimniecības komitejas vadītājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija).

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti