Rīta Panorāma

K. Dimanta ar domubiedriem izdod kaislīgai mīlestībai veltītu dziesmu «Pipars»

Rīta Panorāma

Kā izskatīsies izgaismots Brīvības piemineklis

VP pretterorisma vienība Omega papildina rindas

Policijas pretterorisma vienība OMEGA papildina rindas

Valsts policijas pretterorisma vienība OMEGA papildina rindas – tiek izsludināta jaunā pretendentu rekrutēšana.

Valsts policijas pretterorisma vienība OMEGA aicina pieteikties tos interesentus, kuri ir nolēmuši un grib nokļūt vienības sastāvā. OMEGA sastāvu veido amatpersonas ar atšķirīgu iepriekšējo profesionālo pieredzi, taču viņiem visiem ir viens mērķis – strādāt Latvijas drošības labā.

“Šeit būs darbs, kas tiešām nes augļus ikdienā. Tā ir vienība, kas ikdienā aci pret aci tiekas ar noziedzniekiem un nes savu ieguldījumu Latvijas drošības labā,” pastāstīja Reinis Znotiņš, Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks.

Pretendentiem nav jābūt “sporta meistariem” vai spēkavīriem, taču jābūt motivētiem un jāvēlas ieguldīt darbu, lai sasniegtu mērķi. Lai parādītu savas spējas vienībā, jābūt vismaz pirmā līmeņa augstākajai izglītībai, domātspējīgam un ar vēlmi nepārtraukti pilnveidoties.

Vārdā nenosaukts OMEGA kaujinieks pastāstīja, ka 80% darbalaika pavada trenējoties un mācoties. Tāpat nākas sadarboties ar ārvalstu kolēģiem. Savukārt operācijas lielākoties ir noziedznieku, arī bīstamu noziedznieku aizturēšana.

“Ne visi cilvēki ir gatavai būt par kaujiniekiem un darboties x stundās. Tāpēc mēs ļoti, ļoti rūpīgi veicam atlasi. Ļoti daudz uzmanības pievēršam psiholoģiskajiem aspektiem – kā cilvēks gatavs rīkoties krīzes situācijā,” pastāstīja OMEGA kaujinieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti