Policijas ēkā Stabu ielā pilnībā izdeguši Krapša un viņa palīdzes kabineti

Otrdien, 2.janvārī, ugunsgrēkā Rīgā, Stabu ielā esošajā tiesībsargājošo iestāžu ēkā, pilnībā izdeguši Valsts policijas (VP) Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabineti, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (" Vienotība") LNT raidījumam "900 sekundes" teica, ka ugunsgrēkā cietuši četri VP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) izmantotie kabineti. Kozlovskis uzsvēra, ka neviena krimināllieta ugunsgrēkā nav cietusi un izmeklēšanas process nav ietekmēts.

Jau vēlāk Iekšlietu ministrijā aģentūrai LETA skaidroja, ka ugunsgrēks izcēlies ēkas 4.stāvā, kur atrodas Ceļu policijas pārvaldes kabineti. ENAP kabineti atrodas stāvu augstāk un tie cietuši minimāli.

Ēkā Stabu ielā atrodas arī Tieslietu ministrijas padotībā esošā Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP). Aģentūra LETA noskaidroja, ka IeVP kabineti ugunsgrēkā nav cietuši un darbs nav traucēts, taču telpās ir jūtama deguma smaka.

Kozlovskis LNT atzinis, ka pašlaik notiek pārbaude un tiek gaidīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) slēdziens. Viņš atzina, ka nevar izslēgt ļaunprātību.

Pēc ugunsgrēka Stabu ielā policija pārorganizējas un atsāk darbu

Policija informēja, ka pēc ugunsgrēka trešdien, 3.janvārī, daļēji būs traucēts darbs Satiksmes drošības pārvaldei. Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde turpina strādāt netraucēti. 

Uzsākts Kriminālprocess, notiek izmeklēšana un nozīmēta ekspertīze, kas arī noskaidros ugunsgrēka rašanās cēloni.

Jau naktī, tūlīt pēc ugunsgrēka likvidēšanas, tika novērtēti uguns postījumi un plānots, kā pārorganizēt darbu esošajā situācijā.

ENAP jau no rīta ir atsācis darbu pilnā apjomā, pārorganizējot darbu tā, lai četru kabinetu trūkums netraucētu darbu.  

Savukārt Satiksmes drošības pārvalde, kuras vadības bloks ugunsgrēkā cietis visvairāk, jau no rīta nodrošina informatīvā tālruņa darbību 67208108. Pārējie darba organizācijas jautājumi šobrīd tiek risināti, jo svarīgi maksimāli nodrošināt darba procesa nepārtrauktību, informēja policija.

Servera darbība nav traucēta un šobrīd notiek darbs pie bojāto dokumentu apzināšanas un to atjaunošanas.

Uzsākto kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu pārņem Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvalde, kas veiks ugunsgrēka izmeklēšanu.   

Jau ziņots, ka otrdien ap plkst.23 lokalizēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Rīgā, Stabu ielā.

Pēc VUGD sniegtās informācijas, izsaukumu ugunsdzēsēji saņēma ap plkst.21.30. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatējuši, ka ēkas ceturtais stāvs deg ar atklātu liesmu. Notikuma vietā ieradās astoņas ugunsdzēsēju vienības un 32 ugunsdzēsēji.

Ēkas 4.stāvā izdegušas telpas 75 kvadrātmetru platībā, bet 5.stāvā uguns skārusi logus 20 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēks izcēlies ēkā, kurā atrodas Valsts policijas struktūrvienības, piemēram, ENAP un Ceļu policija.

1 komentārs
Valdis Panks
Ja bomzis mahimaa nozog desas luņķi, viņu ieliek cietumā, uzņēmējam piespriež nejedzīgu sodu līdz 3000 eur, bet valsts iestādēs šādos gadījumos nav neviena atbildīgā, vainīgā un NEVIENS neatlīdzina noziedzīgu, nolaidīgu vai p..h darbību vai bezdarbību! Un tas ir gadu desmitiem: valsts tiek izlaupīta bet vainīgais ir nodokļu maksātājs, kas par maz maksā, jo nepiek ko zagt! Vai man jāciena šī valsts, kā tās pamatpilsonim?! NĒ! Es labāk cienīšu viņu kā ciemiņš, tāpat kā visas citas pasaules valstis! tikai tad, kad visliekā un atbildīgākā amatā esaošais, nesīs vislielāko sodu, es pārskatīsu savus uzskatus! Un kamēr "nesēdēs" vai sodu nesaņems iepriekšējie valsts izzadzēji, tikmēr vispār nav par ko diskutēt! 25 gados pat pēc visļaunākajiem kariem, normāla eiropas valsts ir līmenī, nevis 80% iedzīvotāju ir izdzīvotāji! Laimīgu Jauno Gadu!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti