Policija atsavina 3 tonnas nelikumīgu alkoholisko dzērienu un skaidru naudu

Valsts policija par nelikumīga alkohola apriti aizturējusi personu grupu un kratīšanas laikā  izņēmusi trīs tonnas nelikumīgu alkoholisko dzērienu un skaidru naudu.

Valsts policijā informēja, ka 2. un 3. jūnijā Rīgas reģionā izdevās aizturēt personu grupu – 1967., 1973., un 1985. gadā dzimušus vīriešus. Divas no aizturētajām personām ir Latvijas Republikas pilsoņi un viena no personām ir Baltkrievijas Republikas pilsonis.

Veicot kratīšanu vairākos īpašumos, kur tika uzglabāti nelikumīgie alkoholiskie dzērieni un automašīnās, ar ko tie tika pārvadāti, konstatēti un izņemti 3000 litru nelikumīgu alkoholisko dzērienu un 5000 eiro skaidras naudas, kas, visticamāk, iegūta nelikumīgā ceļā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. 

Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tiesa visām aizdomās turētajām personām piemēroja drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Visas trīs personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par darbībām, kas nav saistītas ar nelikumīgu akcīzes preču apriti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti