Pauliņš: LR un LTV apvienošana nav dienaskārtībā, bet jārod risinājums sadarbībai

Lai gan sabiedrisko mediju - Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijas (LTV) – apvienošanās pašlaik nav dienaskārtībā, tomēr abām organizācijām jāatrod juridisks un organizatorisks risinājums, kā sadarboties digitālajā vidē, intervijā Latvijas Radio sacīja tā valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš.

Arī Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv, lai gan nav sasniedzis daļu mērķu attiecībā uz apraidi, taču demonstrējis domāšanas veidu interneta vidē, un šajā jautājumā vajadzīga cieša sadarbība ar LTV, norādīja Pauliņš. Tieši tas ir viens no jautājumiem, kur jārod risinājums – kādā juridiskā formā veidot sadarbību.

„Šis ir viens no jautājumiem, kur mums jārod risinājums, kādā juridiskā organizāciju formā kļūstam gatavi digitālās pasaules izaicinājumiem,” sacīja Pauliņš.

Taujāts par iespējamo abu sabiedrisko mediju apvienošanu, Pauliņš pauda, ka tas pašlaik nav dienaskārtībā un tam nav skaidra plāna, bet vajadzētu būt kādam atsevišķu soļu principam. Savukārt par iespējamo apvienošanos būtu jālemj politiskajā līmenī: „Un, ja tāds lēmums tiks pieņemts, tad situācija būs cita. Bet šobrīd mēs nevaram ilgi darboties situācijā, kas ir pakārta nenoteiktībā. Mums jāattīsta tās lietas, kas nepieciešamas šodien, un jāatrod veids, kā to varam izdarīt pašreizējā juridiskajā un organizatoriskajā [statusā].”

Pauliņš skaidroja, ka sadarbības jautājumi būs jārisina arī brīdī, kad Zaķusalā tiks izveidota studija Pieci.lv un portāla lsm.lv darbībai. 

Vēstīts, ka Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) rīkotajā konkursā uz trim Latvijas Radio valdes locekļu vietām uzvarēja Aldis Pauliņš, Uldis Lavrinovičs un Sigita Kirilka. Par jauno Latvijas Radio valdes priekšsēdētāju izraudzīts Pauliņš, bet līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Jāņa Sikšņa pilnvaras beidzās janvāra vidū.   

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti