Pastiprinoties ceļu remontam, aicina ievērot satiksmes ierobežojumus

Katru nedēļu pieaug remontdarbu skaits Valsts autoceļu tīklā. Tāpēc autobraucējiem vērīgi jāseko ceļa zīmēm un jārēķinās ar to, ka satiksmes ierobežojumu kļūst arvien vairāk.

Anna KononovaZane Mače
  "Latvijas Valsts ceļu" pārstāve Anna Kononova stāsta par šobrīd vērienīgākajiem remontiem, taču darbi notiek arī citviet un ar tiem visiem var iepazīties "Latvijas Valsts ceļu" mājaslapā, mobilajā lietotnē "Waze" un zvanot uz bezmaksas tālruni 80005555:

  "Lielākās izmaiņas šonedēļ gaidāmas Sēnītes posmā uz Vidzemes šosejas. Tur autobraucējiem ir patiešām uzmanīgi jāseko līdzi ceļazīmēm, jo tur jau šonedēļ mainīsies satiksmes organizācija, un uz Valmieras šosejas, posmā no Sēnītes līdz Gaujas tiltam satiksme tiks organizēta pa vienu joslu, kā arī slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā. Satiksme būs novirzīta uz rotācijas apli, tātad šajā vietā autobraucējiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Uz tās pašas Vidzemes šosejas tālāk, aiz Siguldas, Vaivē turpinās krasta nostiprinājumu izbūve, un tur ir jārēķinās, ka ir luksofors. Šonedēļ sāksies arī darbi uz Ķeguma HES tilta, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā - būs gan luksofori, gan ātruma, gan gabarīta ierobežojumi transportam, līdz ar to kravas transportlīdzekļu vadītājiem arī jābūt uzmanīgiem."

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti