Panorāma

Likumprojektā precizēs vēsturiskās zemes

Panorāma

Kremlis: ES iejaucas Baltkrievijas iekšējās lietās

«Bīstamās izklaides»: policija aizturējusi Zolitūdes šāvējus

Par kāda tēva sašaušanu ar pneimatisko ieroci bērnudārza «Zelta atslēdziņa» teritorijā aizturēti divi pusaudži

Par kāda tēva sašaušanu ar pneimatisko ieroci bērnudārza "Zelta atslēdziņa" teritorijā aizturēti divi pusaudži, informē Valsts policijā.

Incidents notika pagājušās nedēļas sākumā, kad vīrietis, vedot savu dēlu uz dārziņu, sajutis triecienu. Nelielā vara lodīte trāpīja zodā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess par huligāniskām darbībām, kas saistītas ar mantas bojāšanu un miesas bojājumu nodarīšanu. Aizturētie ir 14 un 15 gadus vecas personas, stāsta policijas Rīgas Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas pārstāvis Edgars Zaķis.

Par kāda tēva sašaušanu bērnudārza «Zelta atslēdziņa» teritorijā aizturēti divi pusaudži
00:00 / 00:51
Lejuplādēt

"Ir izņemts ierocis. Netālu no noziedzīga nodarījuma izdarīšanas vietas  krūmos bija nomests. Ir noskaidrots, ka, iespējams, viņi vēl ir bojājuši arī vilcienus. Divas epizodes. Bet šobrīd vēl fakts nav apstiprinājies. Tika veikta izmeklēšana. Mērķis vēl nav noskaidrots, bet acīmredzot – tā, prieka pēc, pārbaudīt iegādāto ieroci. Pagaidām tiek skaidroti apstākļi, kā, no kurienes tas ierocis iegādāts vai atrasts. Tālāk lieta tiks virzīta uz prokuratūru, pēc tam tiesu. Tiks lemts par soda piemērošanu. Tas ir smags noziedzīgs nodarījums, un maksimālais sods par šādu noziedzīgu nodarījumu ir līdz pieciem gadiem reāls cietumsods," klāstīja Zaķis.

Zaķis arī norādīja, ka šaušanai nav bijuši nekādi motīvi. "Viņiem tā bija kā izklaide un ieroča izmēģināšana. Kā puišeļi – intereses pēc," sacīja Zaķis.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti